Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoo társkeresőn tartózkodási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnemhasegitenetek kérdése:

Badoo társkeresőn tartózkodási hely csak akkor mutatja ha belépek az oldalra?

Figyelt kérdés
A tartózkodási helyet akkor is változtatja az alkalmazás ha nem is nyitottam meg az aplikációt?

2023. szept. 24. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint a sajátodat? Valószínűleg nem, csak ha online bejelentkeztél, és a telefonodon be van kapcsolva a GPS. Én amúgy letiltottam, mert nem tetszett, hogy folyton átírja a lakóhelyemet, ráadásul valami Hegedűsmalomra, ami nem is létezik.
2023. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak ha bejelentkezel.
2023. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Előfordulhat olyan, hogy egyszer állandóan jelzi a helyet anélkül is, hogy használnám az appot. Máskor meg egyáltalán semmit nem jelez? Ha belépek is az előző helyet mutatja.

Volt olyan.

Utaztam és az egyik badoo párom szólt, hogy látja a városokat merre megyek és miért nem válaszolok amikor folyamatosan az appba vagyok. Közbe be se jelentkeztem. Lehet bejelentkezés nélkül is jelzi merre megyek?

2023. szept. 26. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ilyet sose tapasztaltam. Csak akkor ha online volt az illető.
2023. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha be vagy jelentkezve, vagy a háttérben fut az alkalmazás.
2023. szept. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta bejelentés miatt tiltották a fiókom. Próbáltam új fiókot csinálni, de állandóan azt írja ki tiltva vagyok pedig más email címmel regisztráltam. Lehet jegyzi, hogy ugyanaz a telefon és adatok?
2023. szept. 28. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Más emaillel kellene menjen.
2023. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ip cím...
2023. szept. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!