Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen esélyekkel indulok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyekkel indulok így egy netes társkeresőn (Tinder, badoo..)? Lányok, 20-28 éves korosztály?

Figyelt kérdés

Nemrég ért véget egy több éves párkapcsolatom. Igazából a kérdés még nem aktuális, de beszélgettünk egy barátommal a témáról, aki aktívan használta mindkét felületet és, nem volt éppen jó véleménnyel róluk és felmerült bennem pár kérdés. Másoktól is vegyes véleményeket hallottam. Mondjuk egy budapesti "cimbi" állítólag minden hétvégre talál magának randit, de ő nem is hosszú távra keres...


Mivel kisebb városban élek, kb. 30.000 fő, és az éjszakai, bulizós élet eléggé szegényes, így ezekre az appokra gondoltam.


27 éves vagyok, egyetemet pár éve fejeztem be, gépészmérnök ként, most csinálom az Msc-t. A munka mellett az időm jó részét az edzés teszi ki, olvasás és egy kis nyelvtanulás. A humoromat is szokták szeretni az emberek, néha jobban, mint engem..

Leginkább az aktív kikapcsolódást szeretem, hétvégén bicikli, kisebb túrázások, nyaranta Balaton körbetekerés, de az otthon sorozatozás is bejön. Otthon lakom szüleimmel, így szépen tudok félrerakni házra is. A jó barátok egyetem után szétszéledtek az országban, a környéken inkább olyan haverfélék vannak, akikkel nem igen lehet eljárni szórakozni, vagy nagyon nem egyezik az érdeklődési kör. A nagyobb eseményeket azért tarjuk, párszor összejövünk, de már ritkábban.

Mondjuk ezeken az appokon fontosabb, ami látszik, de ezeket is érdemesnek gondoltam megemlíteni. A külső megítélése szubjektív, de pár infó segíthet belőni egy "szintet". 180 cm magas vagyok 90kg. 6 éve edzem konditeremben, ehhez a 90 kg sok egy picit, dolgozom is rajta. Ezt kb úgy kell elképzelni, hogy most kezdek tónusosodni, a felső kockák a hasamon látszanak rendesen, a többi még nem annyira, vállak, mellkas vonalai szépen kivehetők, emellett van egy kis úszógumi.. :D Általában jóképűnek mondanak, de most induljunk ki egy átlagos kinézetből.


Szerintem ezen felül már csak kép alapján lehet pontosabbat mondani, azt pedig ide nem szeretnék feltölteni.


Leginkább olyan lányokra lennék kíváncsi, akik meg szeretnének állapodni, hosszútávra terveznek az életben (kellő ismeretség után). Volt barátnőm előtt sem érdekeltek a "szórakozzunk kicsit, aztán meglátjuk mi lesz" típusú lányok.


Kérlek írjátok le a véleményeteket, tapasztalataitokat, hogy mennyire nehéz vagy könnyű komoly kacsolatot találni.



2023. szept. 28. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kit dob fel a Tinder, ha előfizetsz, akkor többet.
2023. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
SCHNEIDER electric lassú kioldású 16 amperes kismegszakító
2023. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Figyi én azt nem értem, hogy ha 6 éve edzőtermben edzel, onnan nem tudnál összeszedni valakit? Egy szálkásítást amúgy kéne dobni, mert akármilyen izmos vagy, 180-hoz 90kg sok. Személyes tapasztalat, 184 hoz én is voltam 4-5 év edzéssel 95 kg, a kutya rám se nézett, meguntam az edzést, elkezdtem futni, most 80 vagyok, és napi szinten van legalább egy szemezés, kajak, a lányok sokkal jobban szeretik nagy átlagban a vékonyabb alkatot. Tudom, valaki válaszolni fog, hogy ő pont nem, és igen, feederek is vannak meg minden nyavalya, de én a Tinder meg badoo helyett kajak egy csökkentett ch-t nyomnék inkább, és majd alakul magától.
2023. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Társkereső mindig lutri, szerencse kérdése is, hogy találsz-e valakit, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak. Azért egy próbát megérhet, de szerintem jobban jársz, ha elsősorban nem arra koncentrálsz és csak plusz opciónak hagyod meg. Ha van rá lehetőség, próbálkozz inkább élőben. Tágabb baráti körben vagy ha látásból ismersz valakit, aki tetszik, esetleg a konditeremben is meg lehet próbálni. Azt kevésbé javaslom, hogy idegeneket szólítgass le az utcán, sokkal jobban az esélyek, ha van valami közös pont, amin el lehet indítani a beszélgetést. De persze lehet, hogy mázlid lesz és pont társkeresőn fogsz megismerni valakit.
2023. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

igen most a szállkásnak kell lennie azt szeretik a csajok.

mi meg a formás mellet és kerek popsit szeretjük.

senki nem enged és a végén pár szerencsésen kívül a lányok és a fiúk is mind egyedül maradnak és csak alkalmi lesz mind kettő nem nek.

a kérdező pedig jó testű tényleg nem értem miért nem elég ő, mert pl én hombár cula vagyok az ok hogy senkinek sem kellek de egy ilyen pasi mint a kérdező tényleg ok már.

ki érti ezt...

2023. szept. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem viszonylag hamar lenne randid ilyen referenciával. Azt, hogy valami értelmes, komoly is összejön-e az szerencse kérdése.

Az arc a lényeg egy ilyen helyen főleg, ha van jó kép szinte biztosra veszem lesz sikered.

2023. szept. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

"humoromat is szokták szeretni az emberek, néha jobban, mint engem.."


???

2023. szept. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az elpoénkodós kommentek miatt, privátban írtam neked kérdező.
2023. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!