Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan társkeresési felület...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkeresési felület ahol nem kép alapján választunk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya meg jo lenne azért hasonló kaliberű párt is találni. De érdekelne milyen lenne valakit csak beszélgetés által ítélet nélkül megismerni. Netflixen van ez a vak szerelem sorozat és nekem nagyon tetszik. Persze az másról szól meg tudom ,hogy nem valós. De maga a folyamat hogy megismerjük egymást érdekelne. Köszi ha valaki leirja ha van ilyen app vagy oldal.

2023. okt. 1. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Aztán találkoztok és kiderül, hogy az illető azonos nemű mint te vagy, vagy épp kórosan elhízott, büdös, stb. Amit ugye elfelejtett elmondani magáról.


amúgy nincs.

2023. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anotalk
2023. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyk
2023. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fórumok, sőt akár a régimódi chatoldalak. Régen is így ment, előbb megismertük ott a másik stílusát és személyiségét, ha az bejövős volt akkor idővel képet is kértünk a másiktól. Na most ez a két opció - fórum és chat - a mai napig él. Csak annyi hogy csökkenhetett a népszerűség és felhasználószám, esetleg ott is kihatott már ez a modernkori bezárkózás, hogy manapság már inkább nem akar senki semmit a másiktól élőben.

Egyébként én se nézek ki rosszúl és néha kifejezetten hiányzik ez a régimódi netes "ismerkedés". Csomószor spontán történt az egész. És sokkal emberibb és szimpatikusabb volt, mintha a másik lelkét látnád egyből, ha jól dekódolod. Aztán erre jön rá később a képcsere, bár igaz ott cserébe meg be lehet fürdeni alaposan. De ez egy ilyen műfaj.

2023. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet a vakoknak is van vmi speci oldal. Esetleg ott?
2023. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4 es ez tetszik köszi.

5 nem szeretnék kirekesztő lenni de egyelőre jó lenne egy látó személy akivel tudunk túrázni menni :)

2023. okt. 5. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!