Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az ismerkedési fázisban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ismerkedési fázisban a pasi nem javasolja, hogy a Tinder helyett máshol beszélgessünk párja van?

Figyelt kérdés

Találkoztunk már egyszer, de azóta sem ajánlotta fel, hogy máshol beszéljünk, mondta , hogy ismerkedjünk és meglátjuk mi lesz a dologból. Én felhoztam, hogy egy telefonszámot azért elkérhetne,hogy ne Tinderen beszélgessünk.

Erre felháborodva mondta, hogy amúgy is ki akarta már törölni a Tindert. De nem történt változás.. Azt mondta az ex-párjával barátok maradtak(5 éves kapcsolat), a lány oldalán vannak fent közös képek még, a szakítás 3 hónapja történt elvileg(rendszeresen használja és posztol a csaj). Ez ennyire hülyének néz?



2023. okt. 5. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély
2023. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire, de valahol az vagy, mert még nem tiltottad le...
2023. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom: szeretőt keres.
2023. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

"Erre felháborodva mondta, hogy amúgy is ki akarta már törölni a Tindert."


:DDDDDD



Ja igen na persze, én is már nagyon ki akartam törölni, nyomtam is volna a törlés gombra, amikor hopp, hát nem beléd botlottam? :D Ja, oké, gondoltam, hát ha már match akkor egy numerának jó leszel, aztán megint "elfelejtem" kitörölni a tindert, mert egy telószámot sincs tököm elkérni.



Ja, és egy főnyeremény vagyok, mondtam már? :)


21F

2023. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Most komolyan, miért az ilyenekkel beszéltek? :( Én meg hozom önmagam, tök normálisan állok oda, képekkel, nyitott könyvvel, aztán randira meg már nem jöttök el :((
2023. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az időd pazarlod vele.
2023. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

🤌 te vagy az 1 a sok közül

Fordítok:)

2023. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szimplán nem ajánlja fel és te előzöd meg ebben, de akkor szívesen átmegy Facere, akkor az oké. Nem akar nyomulni. Na de, ha tiltakozik ellene, akkor igen, párja van. Jártam már így, nem akart átmenni, de én kinyomoztam és megtaláltam a profilját és hát igen, kapcsolatban volt évek óta. Elküldtem a lánynak a screenshotokat de egyből tiltott a pali a csaja Facebookjából, és rám írt, hogy jaj csak felhasználják a képeit és azért tiltott hogy ne kelljen magyarázkodnia :D Perszeeeee
2023. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Na én is átküldtem a barátnőjének instagramon a tinder profilját, letiltott a csaj és a pasi is instán.
2023. okt. 5. 17:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!