Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak az az igazi alfa férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az az igazi alfa férfi akinek ha a nőjére ránéznek akkor beszól, megmutatja, hogy neki van a legnagyobb f**a és ha kell ki is üti a tagot?

Figyelt kérdés
2023. okt. 9. 14:01
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

10, És te állatnak tartod az embert?

Vezérnek tekintesz valakit, aki elver téged?

Baromira nem ismered az emberi közösségek működését...

2023. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
23%

11.


Na ja, az ember annyival fejlettebb, hogy a verőemberivel vereti el a másikat és nem önmaga. Rosszabb esetben aláírat veled egy kötelező érvényű papírt, hogy holnaptól ő a vezér örökre és megváltoztathatatlanul.

2023. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
12, te láttál már embereket?:D
2023. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

13


Egyébként 11-nek igaza van. A piszkos munkát nem a vezérek végzik hanem más megteszi helyettük. De ugyanúgy el kell végezniük azt, másként nem lennének vezérek.

Ne tegyél úgy mintha az emberiség egy vallásos közösség lenne amelyben minden a jóságos etika mentén történne.

2023. okt. 9. 15:55
 15/45 anonim ***** válasza:
95%

13.


Magyar politika? Ott pont ez van. Kikiáltották Orbánt és hiába nem akarja a nép kb. fele, akkor is marad. A lehetséges ellenfeleket pedig verbálisan levereti az embereivel.

2023. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Te meg ne tegyél úgy, mintha minden ember az állatok szintjén rekedt volna meg és attól lenne menő alfa, hogy úgy viselkedik, mint egy utolsó prosztó sutyerák..
2023. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

16


Ezt nem állítottam! Pont azért kérdeztem, mert azt látom, hogy sokak szerint meg azért alfa mert erőszakos, agresszív önző állat. Sokan felnéznek az ilyenekre, nem én.

Én undorodom az ilyesmitől de sajnos el kell fogadnom, hogy sokaknak meg ez az etalon.

2023. okt. 9. 16:03
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Aki az ilyenekre néz fel az annyit is ér. Az én környezetemben szerencsére normális férfiak és nők élnek, akik az ilyen köpedelem embereket messziről kerülik és épp h lenézik őket.
2023. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
0%

18.


Na igen, valószínűleg valaki csicskítja is őket rendesen.

2023. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
19 Senki nem "csicskít" senkit, lehet nem magadból kéne kiindulni.
2023. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!