Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha nem gondoltam volna, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem gondoltam volna, de lehetséges, hogy az a hátránya az ismerkesésemnek, hogy vidéken egy faluban élek a saját tulajdonú házamban?

Figyelt kérdés

kb fél éve vagyok fent társkeresőkön, 36/f, eddig le volt írva a bemutatkozásomban, hogy vidéken élek saját házamban, kb 3hetente matcheltem szebb szóval nem tudom mondani, valami sérülttel...

van köztük extrém túlsúlyos, tolókocsis, agyvérzéstúlélő, dankóros, és elvált akit agyba főbe vert a volt férje...

Már már kezdtem azt hinni, hogy ronda vagyok, végigkérdeztem minden nő ismerőst, de megnyugtattak, hogy nem.

Megnézettem a profilomat velük, és az egyikük ajánlotta, hogy a vidéken élek saját házambant írjam át, budapesten élekre, meg a címet is... és basszus 1 hét alatt 10match épkézláb nőkkel...

lehetséges, hogy tényleg ez a gond, hogy vidéken élek? ez olyan elrettentő manapság?



2023. okt. 10. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem konkrétan a vidék elrettentő, hanem a távolság.
2023. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Én a falunak se örülnék, hacsak nincs tőszomszédságban valamelyik nagyobb város. Én egy nagyobb megyeszékhelyen lakom jelenleg. Ha nem muszáj, nem mennék messzire lakni később se. A város melletti nagyobb falvak még oké, de ennyi. Mondjuk nekem Budapest se lenne a vágyaim városa.
2023. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha 1 adaton változtattál, és ennyire szembeötlő a különbség, akkor igen, ez a gond.
2023. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ezeket az infókat nem kell rögtön közölni. Faluhoz rögtön autó kell, ez már plusz kiadás.

Én inkább mennék vmi normális faluba, mint Bp. - re, csak legyen vki aki gondoskodik az autómról, gumit cseréltet meg lemossa, mert én kb. tankolni tudok.

2023. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!