Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is túlzás, amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlzás, amit a lány leművelt? Megszállottság lehet?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van a munkatársnőm, akinek - ő elmondása alapján - azóta tetszek, mióta meglátott,de azt mondtam neki, hogy amíg együtt dolgozunk, addig biztos nem kezdenék vele, de még hozzátettem neki, hogy sajnálom is amiért ez van, mert nagyon szép, tetszik a nevetése stb. és most az történt, hogy felmondott (!) a munkahelyén. Utána rám írt, hogy így lenne akkor esélye-e?


Kicsit szarul érzem magam, mert a csaj amúgy nem egy tinipicsa már, nem buta, sőt, azért is lepett ez meg, mert nagyon egybe van külső belső, konkrétan nem értem, nem hiszem el, hogy miattam hagyná ott, ahol amúgy még csak 2 és fél éve van, bár előttem itt dolgozott jóval, én csak 5 hónapja vagyok itt, szerintetek igaz lehet, hogy miattam van? Mert amúgy nyilván valahol tetszik a helyzet, de emiatt most én érezzem magam szarul? Talán egyedül az nyugtat meg, hogy amúgy még van 1 hónap felmondási ideje, tehát valahogy megpróbálnám lebeszélni erről, de azt mondja, hogy miért nem akarom őt, ha együtt dolgozunk?


Azt meg már nem is merem neki elmondani, hogy amúgy nem vagyok egy szent én sem, sőt, előbb érdekel a lány feneke, mint ő maga, de megfogott, és nem tudom mihez kezdjek vele. Oldalakat ír nekem, de értelmes, normális dolgokat, érdeklődik nagyon sokat, nem tolakodóan, de nem is visszafogottan. Nektek ez nem lenne gyanús? Velem még ilyen nem volt, csak azért kérdezem. :D



2023. okt. 13. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Miért gyanús? Ha valakinek tetszel és érdeklődik az olyannyira lehetetlen?
2023. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Egy olyan férfi miatt, akivel még csak el sem kezdtünk ismerkedni sem, biztosan nem mondanám fel a munkámat. Meglepne, ha ő tényleg emiatt hagyná ott a poziját. Szerintem őt már régóta foglalkoztatja a felmondás gondolata, maximum azt tudom elképzelni, hogy ez adta meg számára a végső lökést, de azt semmiképp nem hiszem, hogy konkrétan miattad mondott fel.
2023. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem sem. Itt valami történt, csak ürügy kellett neki.
2023. okt. 13. 15:54
 4/10 humorzsa ***** válasza:
72%

Ha tényleg miattad mondott volna fel, az filmbeillő lenne (kérdés, hogy horror vagy romantikus :D), de végülis ha ennyire odavan érted, akkor mindent meg fog tenni érted, nagyon jó dolgod lesz vele, szóval ilyen szempontból nem rossz, ha picit pszichó a csaj. :D

Érdekes sztori mindenesetre!

2023. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem sztori. Igaz. De azt nem engedem, hogy (ha komolyan gondolja) felmondjon ezért. Lányok ti nem vagytok sokszor normálisak. :D
2023. okt. 13. 16:00
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Tehát van valaki, aki veszettül beléd van esve. Te feltételhez kötöd, hogy összejöjjetek, ő pedig tesz azért, hogy ez a feltétel teljesüljön. Most meg behisztizel miatta.

Én csak szegény lányt sajnálom. Azt hitte, hogy egy férfi vagy, közben meg egy fatökű, aki még a szájába repülő sült galambot is elutasítja. (Vagy ha nem is jön be neked a csaj, akkor meg még egy féreg is vagy, amiért hitegetted.)

2023. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem miattad mondott fel hanem sz.rik arra a munkahelyre.

Igy meg érdekli hogy tenyleg csak azert nem jossz e vele össze mert ott van vagy amugyse

2023. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez a lány nem normális.


Hogy lehet egy nőről beszélni, hogy bolond, aztán minden nőhöz beszélni, hogy nem normálisak?

2023. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Akadnak olyan nők amúgy, akik a pasik miatt mindenre képesek.
2023. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lányok??? Egy lányról van szó? És miért gondolod, hogy egy felmondás a világ vége?? Nem létezik másik munkahely? Ki mondta, hogy miattad mondott fel? Majd talál (ha még nem talált) másik munkahelyet.... Próbáld meg ha akarod, aztán meglátod....


Nem fogod fel, hogy felnőtt ember? Az ő döntése, hogy mikor mondd fel. Nem kell miatta sehogy sem érezned magad.

2023. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!