Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kecskeméten milyen beülős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten milyen beülős helyeket tudnátok javasolni, amelyek megfelelnének első randira?

Figyelt kérdés

Nem Kecskeméten élünk, de 10 perc kocsival és sokkal több lehetőség van ott, mint itt helyben.

Nem voltam mostanában semmilyen beülős helyen, így nem tudom vannak-e új lehetőségek amelyek megfelelnének. Egy nyugodt, normális helyre szeretném vinni ahol zavartalanul tudunk beszélgetni, inni egy jó kávét, ha süteményre is meg tudom ott hívni az plusz pont.

Ha az időjárás megengedi akkor egy kicsit sétálunk a főtéren, így nem árt ha közel van a kávézó (vagy esetleg a Rákóczi úton, arra is szép).

Egy-két ötletem van de hátha ti tudtok jobbat javasolni.

Mindketten harmincasok vagyunk, ő 31 éves, én 36.

Köszönöm előre is!



2023. okt. 30. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Vincentet mondanám, esetleg a Kéttemplom közben vannak még.
2023. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!