Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok szingli anyukával,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok szingli anyukával, ha külsőleg tetszik?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem vele egy bulin, jó fej volt, de később kiderült hogy van egy 2 éves fia. 28 évesen még nincs kedvem más gyerekét nevelni meg pénzelni... a csaj is ennyi idős.
2023. okt. 31. 13:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kedved, akkor ne tedd.
2023. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nő vagyok, de fordított helyzetben nem jönnék össze egy szingli apukával. Magam sem akarok gyereket soha, nem hogy még másét. De ha akarnék, akkor is sajátot és nem neveltet.

A leírásod alapján nem úgy tűnik, hogy te szívesen összejönnél ezzel a nővel, szóval én azt javaslom ne is tedd, mert úgyis ki fog ütközni a későbbiekben.

2023. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ne erőltesd. És ezt egyedülálló anyukaként írom, én is jól nézek ki, de konkrétan mindkettőtöknek szívességet teszel azzal, ha békén hagyod. Keress egy szingli csajt, van bőven.
2023. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha en jarnek, akkor te is? Vagy mi ez a kerdes? Az a szep, hogy donthetsz. Ha nem akarsz ilyet, akkor nem csinalsz. Vagy most mi mondjuk meg neked, hogy mit csinalj, hogyan elj? Attol mert szep az anyuka meg nem muszaj osszejonnod vele. Nincs neked egy anyukad, aki ezt elmagyarazna, ha a nevelesed soran ez kimaradt?
2023. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

A leírásod alapján a gyereket nem tudod elfogadni. Ez természetes, nincs benne semmi rossz. De ebben az esetben zárd ezt a dolgot rövidre, mert a gyerek benne van a csomagban. Kétéves, állandó figyelmet, gondoskodást igényel, egy normális programotok nem lenne. Engedd el.

N

2023. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy nevelném másnak a gyerekét
2023. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
2- és soha ne mondd hogy soha! Ki tudja mit hoz az élet.
2023. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

7 De mondom, mivel soha nem akarok és nem is lesz gyerekem. Azt semmiképp nem fogja hozni az élet, hogy én terhes legyek és szüljek, ebben egészen biztos lehetsz.

Szerencsére a férjem is hasonlóan gondolkodik, úgyhogy mellőzzük a sallangokat, értelmetlen.

2023. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerencse, hogy vannak ilyen öntudatos fiatalok. :))( utolsó vagyok) Igenis.
2023. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!