Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan aki randizott már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki randizott már a puncsról vagy a tinderről ?

Figyelt kérdés
Falvakban tényleg nehezebb neten ismerkedni ? Neten lehet egyáltalán ismerkedni ?

2023. nov. 1. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Neten ismerkedésben pont az a jó, hogy azt faluból is lehet. A találkozást megoldani nem mindig könnyű, de lehetséges. Puncson nincs korlát a távolságra, de az üzik számára van.
2023. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

Eléggé kétségbe lehet esve, aki ilyen oldalakra jár ismerkedni.


(+ bónusz: Még mindig nem kellene szóközt ütni a kérdőjel/egyéb írásjelek elé...)

2023. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Mindkettőről randiztam. A tinder nagyon gáz. Puncs jobb, de élőben az igazi ismerkedni.
2023. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
6 éve tinderezek. Csak pozitiv tapasztalatom van. (Persze észnél kell lenni)
2023. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem
2023. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Puncsról. Ott még akadnak értékesebb férfiak.
2023. nov. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Badoo ér? Én onnan igen.

De falusi nőként írom, hogy elég szar így ismerkedni, mert egy-egy találkozót még összehozol, csak amikor odáig jut a dolog, hogy rendszeressé kellene tenni, a tököd tele lesz az állandó ingázással, szervezéssel meg mindennel. Szóval jobb lenne valaki helyit találni, de nekem ez a hajó már elment. Fiatalon kellett volna igenis erőltetnem, nem pedig azokra a tanácsokra hallgatnom, hogy csak lazán, ne görcsöljek rá, majd jön magától. Egy ilyen helyen élő ember ezt nem engedheti meg magának. Budapestiként vagy egyéb nagyvárosiként más, ráérsz, a lehetőségek kb. végtelenek.

2023. nov. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

"Budapestiként vagy egyéb nagyvárosiként más, ráérsz, a lehetőségek kb. végtelenek."


Ezt a hülyeséget honnan vetted?

2023. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Miért hülyeség? Ha helyit akarsz, nagyobb mennyiségű és sokszínűbb a felhozatal, mint "faluhelyen". Ezt láttam társkeresőn is.
2023. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9.

Ha nem éltél ott akkor nem tudhatod. Én jobban tudom.

2023. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!