Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek miért ennyire kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek miért ennyire kizáró okok egy ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves srác vagyok. Igen komoly szemferdülésem van amin a szemüveg nem segít csak kevésbé tűnök vele bandzsának. Ezek mellett beszédhibával is küzdök.

A kérdésem az lenne, hogy miért ennyire kilátástalan a helyzetem a nők terén. Én eddig ezekre nem gondoltam hátulütőként csak némi kellemetlenségként. Most már egyre több jel utal ezekre annak ellenére, hogy olyan csajoknál próbálkozok akik tényleg nyitottak a kapcsolatra és látok is bennük valamit, de mégis úgy néznek rám mint én a spenótra :D

Tisztában vagyok nagyjából az előnyeimmel és a hátrányaimmal.

Jó témázó vagyok és a leges leghétköznapibb uncsibb dolgokból is képes vagyok egy érdekfeszítő beszélgetést kezdeményezni. Vannak zárkózott introvertált pillanataim és vannak extrovertáltak is amikor elszalad velem a ló. Az egyensúlyt mindig tudom tartani. Érdekelnek a videójátékok, futball, olvasás, főzés. A családi hátterem átlagos. A baráti társaságom kicsi. Fura emberekből áll de szerethető csávók. Van munkám is, asztalos vagyok. Fontosnak tartom én is az anyagi biztonságot, hogy megtudjam majd teremteni azt a védelmet ahol jól el lehetünk. Nincsen jogosítványom, annyira még nem tartottam fontosnak, majd később talán.

Kb ennyi. Mindenki válaszát előre is köszönöm.


2023. nov. 5. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem vészes, amit felvázoltál, de nyílván itt nehezen tudjuk megítélni, miért nem nyitnak feléd egyáltalán a lányok.


A szemferdülésen nem lehet javítani? A beszédhibán meg logopédus szerintem tudna segíteni.

2023. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

21:53

Nem, sajnos nem lehet egyiken sem. Ezek születésemtől fogva velem vannak. Hordok szemüveget, de az csak arra jó, hogy ne legyek még kancsalabb. Jártam logopédushoz és javult ugyan a beszéden de van amin nem lehet változtatni csak javítani, hogy kevésbé legyen rossz. Szóval ezek velem maradnak egy életre.

2023. nov. 5. 22:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomorú, ha én nőként lennék bandzsa és beszédhibás, 8 éves korom óta tudnám, hogy gáz van velem, és nem lesz olyan pasim, amilyet szeretnék, de a férfiak maguknak nagyon sok engedményt annak párkeresési szempontból.
2023. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem gáz hidd el :) engem pl nem zavarna egyik sem.
2023. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

22:03


Félreértesz. Tudatában vagyok annak, hogy ezek hibák, kellemetlen tényezők max ennek a nagyságával nem vagyok tisztában, hogy ezek ennyire kizáró okok lennének mert ha én ezekkel együtt tudok élni akkor talán a másik is megkedvel és túl tudja tenni magát ezeken a kis kozmetikai hibákon.

2023. nov. 5. 22:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Haver, nekem ezek nélkül sincs csajom. 😆
2023. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"ha én ezekkel együtt tudok élni akkor talán a másik is megkedvel"


Csakhogy teljesen más az, ha valaki saját maga él valamivel. Neked nem kell a saját szemedbe nézned, magaddal beszélgetned. Saját magunk fele mérhetetlen empátiával tudunk fordulni.


Sokan együtt tudnak élni azzal, hogy kövérek, ettől még a túlsúlyuk nem lesz mások számára vonzó, vagy 'nem nagy ügy'.

2023. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyetemen volt egy ilyen srác, teljesen jó barátnője volt
2023. nov. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert ha nem "jó" barátnője lenne, az ugye gáz.
2023. nov. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
A szakmád, egy rendkivül keresett foglalkozás, ami jól meg vam fizetve. A bandzsaság engem nem zavar, a jogsitvany viszont fog.kelleni, mert egyreszt, mivel viszed a cuccokat a megcsinálando területre? (Gépek, eszkozok, anyagok). Másrészt, kell a csaladhoz/élethez is. En mar 33 vagyok, igy nem en vagyok a célkozonseg, de az biztos, hogy nem kezdenék olyan pasival (20evesen sem) akinek nincs jogsija.
2023. nov. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!