Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol keressek komoly kapcsolatr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek komoly kapcsolatra társat?

Figyelt kérdés

Nemrégen ért véget a 9 éves kapcsolatom (ebből 1,5 év házasság, exem úgy gondolta nem állsz mégsem készen a családra..), még szeretnék hagyni időt magamnak a "gyászolásra",de szeretek előre gondolkodni.

Hol tudok komoly kapcsolatot keresni? Bulizásban és a tinderezésben nem látok nagy potenciált :) Munkahely és a baráti társaság is kilőve. 27/L



2023. nov. 11. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem most még sehogy, várj 2-3 hónapot és utána tisztult fejjel tudni fogod
2023. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, az a minimum, ezért is írtam, hogy hagyok magamnak időt. És azután? ☺️
2023. nov. 11. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Mondom, ez kialakul nálad személyesen, hogy hol alkalmas neked :D

Először fel fogod rakni tindert 1 hét múlva bánatodban, unalmadban és kíváncsiságodban, csalódsz, majd felmegy bumble, abban is egy időre letörlö, közben tisztul a kép hogy hol tudsz jobban ismerkedni de készen még nem fogsz állni, majd megint visszakerülnek a datin appok, de közben jönni fog hozzád valaki személyesen aki udvarol, stb. stb.

Ez lesz a jövőd!

2023. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Itt. Biztos zaporoznak a privat uzenetek.
2023. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Irj 27F
2023. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem Tinder, Facebook társkereső és Boo is bevállt. Vannak ott rendes emberek akik valóban komoly kapcsolatot keresnek. 6 hónapja ismerkedem egy lánnyal facebook társkeresőből és nagyon jól alakul. Szerintem megéri adni ezeknek próbát.
2023. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Boo bevált?
2023. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, onnan is ismerkedtem egy rendes és kedves lánnyal, sajnos az érzelmek nem voltak meg, így nem mentünk tovább. De remek barátok lettünk.
2023. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!