Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés
Tetszik egy kollégám, aki nálam 20 évvel idősebb ( én vagyok a nő). Nagyon imponáló, hogy ennyire érett, magabiztos, a korombeli fiúkhoz képest. Nemrég vált el, vannak gyerekei is. Ez picit zavar, mert így nem teljesen független. Kinek milyen tapasztalata van? Lehet hosszú távon jövője egy ilyen kapcsolatnak?
nov. 16. 16:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem hinném hogy komoly kapcsolat lehet belőle ,sok buktatója van .
nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Nekem csak 20 évvel fiatalabb fiuval van tapasztalatom, én vagyok a nő😁 csak szexkapcsolat volt bár egyikük többet is akart.

Azt gondolom hogy, a pasinak is max ugyanez járhat a fejében h megdöntsön egy fiatal lányt! Azt gondold át h egy helyen is dolgoztok..

nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#1 milyen buktatókra gondolsz? Volt a távoli rokonságban hasonló, ahol házasság és gyerekek is lettek, de a végén az 50es nő elhagyta a 70es férjét, de addigra már vagy 30 évet leéltek együtt.
nov. 16. 16:48
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
20 év nagyon sok és a gyerekei neked nem fognak tetszeni hamarosan.
nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyobb gyerekei vannak, nem pici babák, az anyjukkal élnek.
nov. 16. 17:17
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az idősebb férfiak jobban bejönnek, 20 év még elmegy. A gyerekeket te döntöd el hogy zavarnak-e. Engem zavarnának mert akármi is van, fog velük időt töltenim
nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Tok mindegy, hogy babák vagy se...
nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Engem annyira nem zavarnak a gyerekek. Bár nem tudom hosszú távon zavarnának - e, alapvetően jól kijövök a gyerekekkel. Azt tudom, mert beszélgettünk róla, hogy mivel jóban van a volt asszonnyal, együtt lesznek mind Szenteste, utána pedig felosztva a téli szünet többi része, lesz, amikor vele lesznek a gyerekek és lesz, amikor az anyjukkal.
nov. 16. 17:36
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem sok, simán lehet rajtatok múlik...
nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
Necces, de ma már mindegy.
nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!