Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellene egy adatbázis, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene egy adatbázis, ahol minden ex megírhatja a történetét, benyomásait az illetőről, hogy lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Az ex alatt a szeretőt is értem és a megcsalásokat is.

nov. 21. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hazudnak. Semmi ertelme. Akiket én kidobtam azok mind engem hordanak el, miközben ők voltak az aljas görények.
nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha pontos nevet ír, akkor személyiségi jogokat sért.. így te mint oldal tulajdonos is megütheted a bokád. Emellet írhat hazugságot is, amit te nem fogsz tudni szűrni.
nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kellene.
nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Magyarok vagyunk: a saját sikertelenségünket szeretjük a másik nyakába varrni.
nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha személyi jogokat nem sértené is, akkor is az emberek minimális százaléka rendelkezik kellő önismerettel ill. a társunkat még kevésbé ismerjük jól, szakítás utan negatív érzelmekkel túlfűtve ritka az aki objektíven tud nyilatkozni az exről. Meg aztán, mindenki mindenkiből mást hoz ki, és mindenki a maga idealjaihoz mérve értékeli a másik tulajdonsagait.

Ebből következik, hogy attól, hogy nekem unalmas volt vele a szex, neked még lehet fergeteges, ha én imádtam a rendszeretetét, attól azzal téged még az őrületbe kergethet, ha szerintem romantikus gesztus, hogy rózsát hoz minden randira, az szerinted lehet giccses és ultragáz.... Attól hogy nekem veszekedésbe és szakítás a torkollott vele a kapcsolat, számodra még lehet hosszútávon a majdnem tökéletes társ.


Így aztán semmi értelme az ilyen minősítésnek.

nov. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!