Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hegymászó férfiak szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegymászó férfiak szoktak ismerkedni olyan lányokkal, akik nem hegymászók vagy nincsenek benne hasonló sportokban?

Figyelt kérdés
Eddig az a tapasztalatom, hogy a legtöbb hegymászó inkább szakmabeliekkel ismerkedik kapcsolat szempontjából vagy legalábbis síelőkkel, snowboardosokkal. Szoktak esetleg másokkal is ismerkedni/kapcsolatot kialakítani?

nov. 29. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szeretett hegyet mászni. Még a súlyos balesete után is folytatta, téli időszakban, 20 fokos hidegben is. Az elődeim partnerek voltak ebben, én az ellenkezője vagyok. Én biztos, hogy nem fogok derékig érő hóban hegyet mászni, sátorban, hálózsákban, bivacban aludni. Csinálhatja, de nélkülem. Ötödik éve vagyunk együtt.
nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos ismerkednek. Probalkozz. Turabolt,falmaszo termek stb.
nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, a hegy tetejen a menedekhazban levo arusok bejonnek nekik
nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!