Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi segítheti a férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi segítheti a férfit a párkeresésben? Nem alkalmi kalandokról van most szó. Hogyan lehetséges az, hogy mély érzelmi kapcsolatot alakítson ki egy férfi valakivel?

Figyelt kérdés
Melyek azok a tulajdonságok, viselkedési formák amik segíthetik a párkeresést? Az önreflexió, siker biztosan fontos, de mi még? Hogyan képzeltek el egy reális, hosszútávú partnert? Hogyan valósulhat ez meg egyetemi közegben, ahol minden az alkohol köré épül? Szerintetek jók erre a randi appok? Szerintem nem, de kíváncsi vagyok a véleményekre.

dec. 1. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Kommznikativ nem sérteget nem degradál tetszik a társasága megnyit bizalmat vált ki és felhúzó erő nem agyzsibbaszto.


Ez mellett helye szingli van stilusa es mindenben engem helyez előre

Ilyesmik

dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én nem hajtottam a párkapcsolatért úgy jött össze. Nem erőltettem, önmagam adtam és ennyi.
dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kommunikáció kell. Szimpátia. Mint barátságnál is, csak egy más szinten. Ha tetszik valaki keresd a társaságát, flörtölj vele és ha jól reagál hívdd el randizni. Nem minden az alkohol. Még ha van is alkohol, akkor is szólhat másról, pl társasozásról, beszélgetésről az esemény.
dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista lányként eléggé sokat szembesültem mostanában azokkal, akik előadják a tiszta szívű szőke herceget, aztán az első adandó alkalommal bemutatják hogy mennyire jellemtelenek. Éppen ezért tippeket nem adnék, mert pont az a lényeg, hogy magadat add ismerkedésnél.

A tippek adása pont szembe megy a legfontosabb tulajdonsággal, ami az őszinteség.

A kapcsolat elején elő lehet adni, hogy valaki teljesen más vagy, de egy idő után úgyis kiderül milyen is vagy igazából. Így ezért az elejétől fogva az őszinteség a legfontosabb. Ha őszintén viselkedve nem "jönnétek össze", akkor az csak egy nagy csalódás egy kicsit később.

Így hát az egyetlen tippem, hogy légy önmagad, őszintén viselkedj, legyél nyitott és törekedj a megfelelő kommunikációra.

dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik válaszoló, jogos, amit írsz. A kaméleonság nem egy jó dolog. Szerintem az önazonosságot nem zárja ki a vélemények ismerete. Szerintem mi emberek borzasztóan komplex lények vagyunk, az önazonosság egy féle munka, folyamat. Most tegyük fel, hogy el akarok valakit hívni, a cél az hogy ha nemet is mond legalább ne legyek tolakodó. Én túl sokat agyalok az ilyesmiken, és van hogy akkor sem sikerül a szándékomnak megfelelni, mert mindekinek mások a tapasztalatai és a definíciói. Oka, van annak is, hogy miért olvasnak az emberek Almási Kittit vagy bárki hasonlót, hiszen a légy önmagad egy elég nehéz és megértést kívánó komplexum. Szóval önazonosság nagyon fontos, de szerintem ehhez ismeretek kellenek, külső perspektívák, megértés, önismeret stb.
dec. 1. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyilván, de az amit most felsorolsz az nem tulajdonság vagy viselkedési forma.

Sokan olvasnak olyan könyveket, ami arról szól, hogy így meg úgy kell cselekedni, hogy megszerezz egy lányt. Ez tök jó, csak felesleges, mert miután megvan, nem tudnak vele mit kezdeni.

Az önismeret az teljesen más dolog. Az mindenkinek fontos, tehát az éppen randizni elhívni kívánt lánynak is, hogy tisztában legyen a saját értékeivel és azzal, hogy ő mit keres. Éppen ezért szerintem ez nem tipp, ráadásul mivel már ezt te is említetted, te is tudod. Ez egy általános ismeret, hiszen addig senkivel semmilyen (nem csak romantikus) kapcsolatot nem lehet egészségesen fenntartani, ha az önismeret hiányzik.

A randira elhívás is egy érdekes téma, hiszen pont azért mert mindenki máshogy reagál, nagyon nehéz egy általános dolgot mondani, ami minden esetben működni fog. Lehet, hogy valakinek az lesz a szimpatikus, ha odamész, és mindenféle ismeret nélkül megkérdezed, hogy meginna-e veled egy kávét. A másiknak meg majd az kell, hogy előtte összebarátkozz vele, megbízzon benned valamennyire, aztán csak utána tegyél olyan lépést, ami egy komolyabb kapcsolat felé mutat. És nem elég, hogy minden ember máshogy reagál, de még az is benne van, hogy ketten ugyanúgy közelítik meg, és az egyiktől ezt pozitívan veszi (mert mondjuk adott hogy már előre szimpatikus neki az illető), a másiktól pedig negatívan (mert valamiért nem kelti fel az érdeklődését).

Magyarul, figyelni kell a másik jelzéseire és azok alapján tudsz továbblépni.

dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt a barátkozz össze dolgot sajnos nehéz elképzelnem. Nem manipulatív dolog ez? Hiszen kvázi úgy is fel lehet ezt fogni, hogy titkolom a valódi szándékom és "megpuhítom" a másik felet. Valszeg most én projektálok bele ezt azt. Hogy nézne ez ki? Csak úgy elkezdeni beszélni az időjárásról valakivel? A small talk az mondhatni a gyengepontom. Szaktársakkal persze tudok beszélni és kezdeményezni így, de egy teljesen random valakivel nehezebb.
dec. 2. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!