Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kollegam kikezdett velem es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vivien35 kérdése:

Kollegam kikezdett velem es lehet meleg?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi kollegam, aki folyton flörtölt velem eleg eröteljesen hosszu ideig(kacsingatas, felmelegit szivesen, mikor megyünk együtt programozni stb) es amikor mar en is akartam volna valamit töle, akkor elhivtam en, hogy igyunk együtt egy italt, meg valaszra sem meltatott, egyszerüen otthagyott. Ez nagyon rosszul esett es eltavolodtam töle, de utana ujra kedves volt velem,jött allandoan oda hozzam meg egy ekszert is akart nekem adni meg flörtölt majd egy kerdesem utan (kivel töltötte az ünnepeket) egyszerüen elkezdett kerülni latvanyosan. Ez nagyon sokaig igy ment. En leültettem megbeszelni mi a baja, azt mondja semmi es kizarolag csak kollegak vagyunk es ugy ihatunk meg valamit. Teljesen ertetlenül alltam az egesz felett, hogy mi van ezzel az emberrel.. A munkaban most ujra sokat segit, munkaideje elött bejön fel oraval, hogy nekem odaadjon egy eszközt, amivel jobban tudok dolgozni. Meg is köszöntem neki, es kacsintas volt a valasza.Tegnap ismeröseimmel a munkahely barjaban megittam egy sört es ö is ott volt es egy masik ferfi ült mellette, aki ahanyszor kiment wc-re vagy cigizni es amikor visszajött akkor is megfogta mindket kezevel a kollegam csipöjet majd leült es a barpult szeken teljesen fele forditotta, ugy beszelgettek. A kollegam nem erintette meg a masik ferfit csak beszelgetes közben nagyon mosolygott ra. Ebböl ti is azt szüritek le, hogy meleg a kollegam? Vagy csinal ilyet egy ferfi baratsagbol, hogy a masik ferfi csipöjet fogdossa mikor kimegy meg visszajön? Ha meleg, akkor minek kezdett ki velem, es miert nem tudta elmondani mikor rakerdeztem mi van, hogy ez a helyzet? Ha meg ennyire titkolja es ezert nem mondta el, akkor mit keresett a munkahely barjaban, ahol barmely kollega beterhet es en is ott voltam, tegnap ez a müsor?

Kerlek mondjatok el, ti mit gondoltok erröl es hogy viselkednetek vele ezek utan?

Köszönöm!



dec. 2. 00:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az a pasija, gondolom kifelé menne a kapcsolatból, mert egyértelműen bejössz neki, de bűntudata van, mert kapcsolatban van és nem akarja a párját megcsalni, de elhagyni sem, viszont veled meg el tudna képzelni ezt azt.
dec. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%

A kollégája fogta meg az ő csípőjét (igaz, ő hagyta). Ebből inkább az következik, hogy a kollégája meleg, nem ő.

FB-oldalán nem tudsz utána nézni az ismeretségeinek?


Az eddigiek alapján csak annyit mernék mondani, hogy minden lehetséges, és annak az ellenkezője is.

dec. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Sehol nem lehet megtalalni az interneten a kollegamat. Meg Facebookon sem.
dec. 2. 00:41
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Hogy érted, hogy felmelegít?
dec. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4. Valaszolo: "ha fazom, szivesen felmelegit"
dec. 2. 01:23
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
5. Mármint csak mondja, vagy csinál is valamit a melegedésed érdekében? :D
dec. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
Vagy másik nővel alakul valami
dec. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Tapasztalat szerint kerülni kell. Keress mást.
dec. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meleg és direkt játszott rá, hogy neked leessen. Ha egy férfi akar valamit tőled, feltűnik, nem flörtöl. Szerintem ő meleg/biszex, és csak játszott, férfiak nem kacsingatnak.. Barátkozni akart max, meg játszani, de nyilván benézte, mert nem ez a típus vagy. Ne legyenek felé érzelmeid vagy mondd meg neki nyíltan, hogy nem jön be a vicceskedős játék, nem tudsz a munkára koncentrálni.
dec. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Én ezt nem értem. Hová tűntek a nőket randira hívó férfiak?
dec. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!