Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki a hibás ebben a szituban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a hibás ebben a szituban?

Figyelt kérdés

A fèrfi ès èn megbeszèltük a randit, de a fèrfi nem talàlt oda a randi helyszínère. Írt is nekem hogy nem találja az èttermet, de nem volt net a telomon nem làttam hogy írt csak kèsőbb...

Èn vártam rà 15 percet az ètteremben de mivel nem jött, eljöttem.

Mire a fèrfi megtalàlta a helyet èn màr eljöttem ezèrt nem talàlkoztunk.

Férfi ajánlotta a helyet hogy ott találkozzunk.

Szerintetek ki a hibás? Én vagy ő?


2023. dec. 3. 17:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak balszerencsék sorozata.
2023. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ezután a férfi letiltott
2023. dec. 3. 18:00
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten. Ő hülye, hogy nem tudja használni a GPS-t vagy nem csekkolta le előre, hogy kell odamenni, te meg azért, mert nincs net a telefonodon, amikor valakivel találkoznál, és fel sem hívtad, hogy hol van.
2023. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért manapság egy étteremet megtalálni internettel nem egy bonyolult dolog, de ez nyilván egy balszerencse.. de igazából ő valószínűleg azt hitte megszívattad, ha meg se várta a válaszod és úgy tiltott le.
2023. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
nem volt meg a telefonszáma? na majd akkor legközelebb, ennyire idegenek vagytok egymásnak, hogy nincs egy mobilszám ebben a fantázia világban meg egymásé? akkor ez egy jel!
2023. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Elég balfax lehet a pasika, szóval nem nagy kár érte.
2023. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

""Férfi ajánlotta a helyet hogy ott találkozzunk""


Innentől kezdve ő a hibás. Nem talál oda amit ő ajánl, ne már. Viccnek is rossz. Pont ezért el se hiszem a kérdést, tuti kamu. Ekkora balfék nincs. Ez csak valami kamu hergelés.

2023. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Neten ismerkedtünk meg, nem kérte el a tel számomat a randi elott
2023. dec. 3. 18:31
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Mindketten hibásak vagytok, hogy nem cseréltetek telefonszámot.
2023. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
8 Ki beszél a telefonszámodról? Igaz elég gáz úgy randizni hogy nem tudjuk egymásét, de ez most lényegtelen. Amiről szó van az az, hogy nem talál el az általa ajánlott helyre. Enyhén szólva is életszerűtlen és hihetetlen.
2023. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!