Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az àt kell gondolnia, időre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az àt kell gondolnia, időre van szüksége klisék azok legtöbbször a nemet jelentik?

Figyelt kérdés

Nem pàrkapcsoalt hanem csak 2 randi után. Vagy miért mondhatta ezeket ? Én vàrok, nem erről van szó csak nem igazán értem.


33N 35 F ha ez számít


2023. dec. 3. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen, ez így felejtős, de azért várnék 2 hetet és ha nem keresne vagy nem jelentkezne, hogy akarja a társaságom akkor elengedném.
2023. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, és/vagy van valami kehélye, amit nem mer felvállalni (még), így hezitál. Pl.: egy alapbetegség.
2023. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Nálam azt jelenti, hogy át kell gondolnom. De ha valaki kombinál azzal kapcsolatban, amit mondok, az menjen isten hírével.
2023. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Jaja, amikor nekem valaki ilyet mondott, az mindig a nagybetűs NEM-et jelentette, 1 nap,2 nap vagy legkésőbb 1 hét 2 héten belül. Hogy mi volt a valódi ok, vagy miért nem egyből mondott nemet, sose tudtam meg, egyik esetben sem. Lehet tetszel neki, vagy szimpi vagy, csak éppen olyan periódusban, élethelyzetben van, hogy nem akar belemenni egy kapcsolatba (nincs még túl az exén, családi/munkahelyi/egészségügyi problémák stb.)
2023. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ezt meg lehet mondani ha amiatt mert nincs túl az exen stb vagy ha azt mondaná mást vàlasztott màs kell neki az is teljesen korrekt.

De húzni az időt a nagy semmire aztán meg karàcsonykor maradhatok 100% ban egyedül …..

Nemtudom. Nem sikerültek rosszul a randik lehet mások miatt , mármint vannak másik jelöltek….

2023. dec. 3. 20:41
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez egy egyértelmű jel!


Én eddig akivel találkoztam, ismerkedtem, randiztam stb. egyet se tudtam levakarni magamról, persze nem egyből szex lett belőle nyilván, de amelyik hasonlókat mondott, mint neked a csaj, azokból sosem lett semmi.


Ha valaki akar tőled valamit (szex, és utána párkapcsolat), annak nem kell semennyi idő, hogy ezt átgondolja, mert az emberek érzelem alapján működnek. Ezek nem tudatos döntések, de ha valakinek közömbös vagy, akkor ez már nem igaz, akkor simán hitegethet, és utána leszar, aztán szevasz.

2023. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem is előbb-utóbb ez egy nem lesz. De azért ha eddig minden jól ment, talán még megérné rákérdezni, hogy ugyan mire kell neki az idő. Aztán fair módon zárjátok le, ha úgy látod/látjátok nem lesz ebből semmi.
2023. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nah igen de èn vagyok a nő.

És nem magamra èrtem, hogy vannnak màs jelöltek hanem neki és esetleg amiatt bizonytalan.

2023. dec. 4. 06:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is nemet jelent.
2023. dec. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nem-et jelent. Akinek igazán tetszel, aki akar tőled valamit, az nem húzza az időt, hanem halad előre a kapcsolat felé, nehogy valaki más lecsapjon téged a kezéről.
2023. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!