Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen társasjátékot ajánlotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társasjátékot ajánlotok randira?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy randizgatok egy ideje egy német pasival de az angol a közös nyelv. Megértjük egymást meg minden, bár néha nehezen fejezem ki magam mert rég gyakoroltam az angolt.


Múltkor megnyílt nekem a gyerekkorával kapcsolatban és megköszönte hogy meghallgattam. Tetszettek a gondolatai. Szeretnék vele mélyebben beszélgetni. Meg hát nekem nemsokára szülinapom és lelkemre kötötte, hogy szervezzük meg...szívesen velem tölti.


Nem kérnék nagy dolgokat. Örülnék egy borozgatós, nassolós, társasjátékos estének vele. De nem tudom milyen társas lenne ami szórakoztató és közben össze is hozna minket.


A let's get deep kártyák tetszettek eddig, ha már beszélgetés. Hátha jobban megismernénk egymást. De szeretnék egyéb javaslatokat.



dec. 6. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Vetkőzős póker?
dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem rossz, de nem a szex a lényeg 😅
dec. 6. 11:13
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Minek ez a körítés egy szopáshoz...
dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Angyal vagy ördög? Bár az nem olyan vicces kettesben. Meg a legtöbb társas tényleg többen jó, pl. Activity.
dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezek oszt válaszok.... Csóri kérdező, sajnállak hova kerültél:D


Nnnna


Ami nekünk most szembejött és cuki, de közben meg amúgy stratégiázós az a Hupp.

Anniy a lényege, hogy cicákat kell eg ypárnán középre juttatni. 3 kiscica ha összeáll, abból lesz egy nagy cica és 3 nagycicát kell középen összegyűjteni. De a nagyobb cicák tudnak huppantani, ami azt eredményezi, hogy a környező mezőkön a kisebbek leesnek, így ugye nem tudod összerakni a nagycicához süzkséges 3 kicsit:D

Direkt két fős, egymás ellen.

Ugye cuki a témája, de közben meg amúgy egy stratégiázós-helyezkedős játék, szóval amúgy kell is gondolkodni. De párnán civakodó cicák, íg ymég akkor sem tudsz haragudni a másikra, ha ő nyer:D



Hhhhhhha nagoyn beszélgetősre akarod hozni a dolgot, akkor

Kártyajáték

Ez a neve:D Kártyajáték

Annyi az egész, hogy húzol egy kártyát amin szerepel egy szó. És arról a szóról kell mondanod egy sztorit ami eszedbe jut róla, lehetőleg magadról.

Nincs nyertes, Nincs vesztes, igazából ennyi az egész.

Viszont nem feltétlen olyan egyszerű a dolog, elvégre lehet az adott szó nem mond sokat, vagy zavarba jössz meghát az egész kissé fura. Szóval én amolyan kiegészítőnek ajánlom csak, mindneki húz 2 lapot, mesél 2 sztorit aztán annyi, ne üljetek neki, hogy "most akkor játszunk" csak simán storytime segítőeszköz.


Igen, Igen...és?

Ez mondjuk ketten elég fura, de végülis nem megoldhatatlan.

A játék lényege, hogy húzol egy kártyát, van rajta 2 kérdés, választasz egyet, felteszed. Aztán meg kell tippelned, hogy hány ember fog igent mondani a kérdésre. Ez ugye azért fura, mert 2en vagytok és a sajátodat tudod, szóval valójában azt tippeled meg, hogy a másik igent vagy nemet mond.

Mindenféle kérdés van bennük, de amúgy jellemzően tényleg ilyen "ismered-e a másikat" dolog, szintén beszélgetésindításra tök alkamas, nem muszáj ajátékot nyomni nagyon, nyugodtan meg lehet állni beszélgetni két kártyahúzás között. A találatokér tkaptok pontot, de amúgy 20 pontot kell elérni ami azért elég sok.

Az alapjátk címe: Igen

De ez kicsit ink gyerekeknek szól, vagyhát konkrétan vannak gyerekeknek szóló kérdések.

A kicsit jobb kérdésekkel operáló "Igen...és?"-t ajánlom inkább.

Illetve hát van a szexualitás körül forgó "Óó, igen" is:D De talán nem kezdő randisoknak kéne.

dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm! De olyanok kellenek amik angolul is működnek 😅
dec. 6. 11:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagoyk


Jaaa meg még esetleg


Ketten a bűvös rengetegben

Ütős-vivős kooperatív játék, két főre.

Van egy tábla rajta egy ösvény amin eg ykarakter tud oda-vissza mozogni. Bizonyos mezőkön vannak pontok amiket össze kell szedni.

Ütős-vivős, azaz franciakártyaszerű lapok vannak a kezetekben, van adu, van pár extra, d e alényeg, hgoy a mgaasabb lapot tevő játékos felé fog elmozdulni a karakter.

Csakhogy ha a karakter lesétál a mezőről, akkor vesztetek.

Szóval úgy kell előre-hátra léptetni megadot tpontokra a karaktert, hogy összebeszélés nélkül ugyanarra a stratégiára álltok rá.

Nem bonyolult a dolog és kooperatív, tehát vagy együtt nyertek, vagy együtt vesztetek, ami szerintem jó egy randin, hiszen közös ügyetek van.


Az általam írt játékokról (kivéve talán a Kártyajátékról) játékról találsz játékbemutatót YouTubeon, ha beírod a nevét és "játékbemutató":D

Ajánlom a Mit játszunk vlog youtube csatornát, ott elég szépen összeszedik ami kell. Az "Igen" játéksorozatot amúgy pont az a csávó fejlesztette.

dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6, igazából mindegiyk működik angolul.

A Kártyajátéknál nincs titok, hogy mi a kártya, szóval ha megmutatja, lefordítod neki osz tkész

Az Igen játéksorozatnál azt a két szót kell tudnai, hogy "igen" és "nem", minden mást nyugodtan megnézhetsz te is. Én látássérült vagyok, nem tudom elolvasni a felírt kérdést, nekem más szokta felolvasni az én körömben is, teljesen jól működik. Nálatok is miért ne menne.


A macskás nem nyelvspecifikus, a Ketten a bűvös rengetegben meg jjjjjja, van néhány speckó kártya amire rá van írva mit tud, de igazából ha előtte írtok egy gyors jegyzetet, hogy pl "5ös kártya semlegesíti az adut" akkor onnnantól kezdve tud önállóan játszani, mert nincs süzksége a kártyán szereplő leírásra.

dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A párommal mi monopolyzni szoktunk, sakk, ki nevet a végén, akasztófa ugye angol szavakkal, kiszinesíthetitek vicces szabályokkal, hogy aki veszt, annak ezt meg ezt kell csinálna, vagy a nyertes kívánhat valamit. Továbbá ha tényleg egy mélyebb megismerés a cél akkor never have I ever kérdések ezrei vannak fent oldalakon. Vagy esetleg tabu, activity
dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Konzol , pc,
dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!