Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira ha elmegyünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira ha elmegyünk a városban található macskás kávézóba az elég?

Figyelt kérdés

Hosszú párkapcsolatból kilépve (vagyis inkább kirúgva) nagyon régen randiztam idegen nővel.


Alapvetően szerintem az első randit felesleges túlgondolni, de nem akarok terv nélkül elmenni.


A tervem, hogy mivel szereti a macskákat, és én is, ezért első randira elvinném az újonnan nyílt macskás kávézóba, majd ha megvan a kémia, akkor hazakísérve még iszunk egy forralt bort a karácsonyi vásárban, aztán lent a kapunál elköszönök tőle, ha meg nincs meg a kémia, akkor a kávé után mindenki megy a dolgára.


dec. 8. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó:)
dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így jó:)


N

dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó terv, kivitelezhető is, szimpatikus is, személyre szabott is, mi kell még. Ezzel szerintem el fogod tudni varázsolni, van benne kellő érzelmi töltet is. Szóval sok sikert a randitokhoz!
dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez egy jó ötlet, nekem a helyében tetszene.
dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szuper ötlet. Drukkolok nektek! :)
dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene.
dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Hány évesek vagytok? 25? Akkor még igen. 30 felett szerintem gagyis. De ahogy érzed.
dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én imádnék egy ilyen randit 34 évesen is, mert nagyon szeretem a macskákat. Kötetlenebb helyszín, nem egy étterem, ahol kínos, ha rosszul sül el a randi, és ott feszengesz, hogy elmenj-e a desszert előtt vagy ne, látszik, hogy belegondoltál, minek örülne a másik.
dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!