Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Letilthatta a tinder azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letilthatta a tinder azért a profilt, mert párként kerestünk harmadikat?

Figyelt kérdés

Nőként regisztráltunk, az én (női vagyok), nevemmel.

Viszont a leírásba leírtuk, hogy párként keresünk 3.-at, egy nőt.

Közös képeink is voltak kint.


dec. 8. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet valaki jelentett
dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ott tiltott lenne az?
dec. 8. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs ebben semmi szabályellenes.
dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

[link]



"Személyenként egy fiók. Minden fióknak csak egy tulajdonosa lehet. Logisztikai és adatvédelmi okokból nem támogatjuk, hogy ugyanahhoz a fiókhoz több ember is hozzáférjen, mindenkinek saját fiókkal kell rendelkeznie."


Jaja, valszeg emiatt. Bár sztem ez hülyeség,h emiatt tiltanak, de sajna ők olyan szabályokat találnak ki maguknak,amilyet akarnak.

dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Goldengate, feeld, 3fun pont erre valok.
dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most is látok a városban 2 párt, akik így hirdetnek, mármint keresnek embert ott és nincsenek letiltva.


3 éve mi is így kerestünk csajt harmadiknak egy akkori csajjal, nem lettünk letiltva 1 hónap alatt.

dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!