Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nektek is red flag lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek is red flag lenne ez a csaj?

Figyelt kérdés

Elmentünk randizni, melóból ismerem, mindketten egyetemisták vagyunk és egy helyen melózunk. Gondoltam baj nem lehet. A beszélgetés egy pontján megkérdeztem, hogy szerinte milyen egy jó péntek este (ilyen randi téma ötletek gyűjtésben láttam) azt mondta, hogy erre nagyon sok opció van, de maradjunk most ennél a téli időszaknál. És akkor elkezdte sorolni, hogy egy kényelmes pizsama, és egy izgalmas könyv, vagy egy csajos buli, ahogy mindenki kellemesen becsiccsent, de semmi durva, és táncolnak meg énekelnek egész éjszaka, vagy például egy romantikus adventi vásárban andalgás forralt borral és kürtöskaláccsal. Félig nevetve kérdezte hogy “folytassam?”.

Nektek ez nem lenne egy hatalmas felkijáltójel vagy valami, hogy nem normális? Szerintetek ebből még hete esetleg valami??



dec. 9. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pont értem, hogy mi a problémád.
dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

"egy pontján megkérdeztem, hogy szerinte milyen egy jó péntek este"

Válaszolt.

"hatalmas felkijáltójel vagy valami, hogy nem normális? Szerintetek ebből még hete esetleg valami??"

Ha nem nem tetszik, amit mondott, nem kell folytatnod a kapcsolatot.

dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Én finoman szólva nem vagyok az az alkoholizálós fajta, de ez még önmagában nem lenne red flag ismerkedéskor számomra.


22/F

dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Itt az egyetlen red flag az te vagy kerdező.
dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán értem, ezen mi nem tetszett, de nem kell folytatnod, ha ennyire elbizonytalanodtál a válasza miatt.
dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Mi a gondod tulajdonképpen?

Ha neked nem tetszett, akkor ne randizz többet vele, de azért tényleg kifejthetnéd, hogy mi volt a gondod ezzel a válasszal:D

dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem jobban jár, ha nem folytatod vele az ismerkedést.

Szegény lány.

dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ennél jobb választ nehéz adni
dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem inkább az a bajod, hogy nem említette a szexet? Akkor azért már nem lenne red flag a kisasszony, jól tévedek?
dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod ezzel?
dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!