Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek a szexszel induló kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Tartós is lehet belőle? És ha második randin orál is van?

Ez előny, vagy ront a helyzeten?



dec. 9. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzésektől függ, mindegy, hogy nő vagy férfi mit gondol.
dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Előző barátnőmmel 3. randin (1 hét ismeretség után) együtt aludtunk és lefeküdtünk. 3 évig tartott.

Számomra nem mérvadó, hogy mennyi idő után lesz szex. Nem várnék éveket, de 2-3 hónap szerintem belefér, ha szép fokozatosan haladunk a felé. (Pl ölelés, csók, együtt alvás és így tovább)


26F

dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem sokkal rosszabb, amikor eltelik már vagy 5-6 hónap, és utána lefekszik két ember, majd akkor derül ki, hogy nem illenek össze. Ott konkrétan elment fél év a semmire.


Ezért jobb, ha már az első hónapban van szex, mert akkor már relatíve hamar kiderül, hogy összeillenek e, vagy nem.


Ezért sem értem azokat, akik házasságig várnak a szexel. Te jó isten, gondoljatok bele, hogy együtt vannak mondjuk 2-3 vagy 4-5 éve, összeházasodnak, és csak utána van szex, majd akkor derül ki, hogy hát nem igazán passzolnak össze. Bumm, 5 év ugrott a semmibe.

dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én nőként írok, de nem egy komoly párkapcsolatom indult szexszel (tehát már első alkalommal megtörtént). Szerintem ha két felnőtt ember között megvan a kémia, a vonzalom és kívánják egymást, minek játszmázni? Utálom ezt a "jaj, az x-edik randiig nem lesz semmi" játszmát. Ha úgy alakul, akkor megtörténik.
dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Kata, ezt én is így gondolom hogy hülye lenne a férfi visszautasítani az orált első randin. De nem krvs ez egy kicsit?

Úgy értem ezek után mit érdekelje a nő? Kihasználja további szexre és ennyi. Ki az a hülye aki komolyat tervez ilyen esetben? Egyébként idősebb korosztály a résztvevők, mindkettejüknél majdnem felnőtt gyerekek vannak. Tehát családalapítás egyiket sem sürgeti. Nekem kicsit bizarr , nem tudnék leszopni egy jött ment pasit egy két randi alatt. Inkább az orál ami furcsa nekem ilyen esetben. Ti nem furcsáljátok? Nem vagyok prüd ha ezzel jönnétek annak semmi köze ehhez, nem függ össze. Egyszerűen miért kell egy idegen farkat szopni? Ezt nem értem. Ezért érdekel ki hogy látja a szitut?

dec. 9. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első randi után együtt fürödtünk meztelenül, és este volt petting is. Az első szex később volt 1-2 héttel talán(szűz volt a lány) és 5 éves kapcsolat lett belőle.
dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább hamar kiderül, megvan-e a kémia. Nem túl jó, amikor elmegy 1-2 hónap, aztán kiderül, hogy nem illünk össze az ágyban.
dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!