Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira szerintetek kávézós randira vigyem el a lányt, vagy vigyem el egy ilyen all you can eat sushi étterembe? (Nagyon szereti a Sushit) :D vagy kérdezzem meg tőle?

Figyelt kérdés
Nem akarok határozatlannak tűnni előtte aki még ezt sem tudja eldönteni, de azt akarom, hogy Ő is a lehető legjobban érezze magát :D
dec. 11. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
En semmi fizetos helyre nem viszem a lanyokat első randin
dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Sushi.
dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kávézós.
dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted, de szerintem kávéval lenne a legegyszerűbb indítani. Utána jöhet akár az étterem is, most úgy sincs olyan idő, ahol a szabadban lehetnétek.
dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kávézós. Én kellemetlenül szoktam érezni magam, ha étterembe visznek első randira, pláne ha a végén nemet mondok, mert nem jön be a pasi. Bár lehet, közrejátszik, hogy eddig két pasi is az étteremben közölte, hogy amúgy nős...
dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
En inkább egy pubba mennék borozni. De ez én vagyok csak.
dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Mindegy a hely fajtája pontosan, csak jól nézzen ki a hely igényes legyen és ne legyen hideg.
dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%

az fontos hogy ne legyen hideg azt nem szeretik a csajok, ahogy az utolsó írta.


Egy kávéra meg lehet hívni az korrekt ott lehet beszélgetni.


Utána el lehet menni egy pubba ha megvan a kémia be tudtok ülni egy boxba ahol meghitt a hangulat lehet inni egy jól privát a hangulat lehet romantikázni. Akár ha jól alakul egy csók is el tud csattani ha a lány is szeretné.


Kedvesnek kell lenni a randi végén pedig amíg a lány konfort zónája engedi érdemes el kísérni a vonatig vagy akár ha kocsival vagy haza vinni hogy érezze hogy segíteni akarsz neki haza jutni.


Második randin akár már fel is hívhatod magadhoz filmezni össze bújni el tudtok menni addig amíg ő engedi és akarj lassan de biztosan.

dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább kávézó.
dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

1

Akkor te randizz!


Szerintem, simán mindkettő. Szusi, séta, kávézó 😇

dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!