Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednél tanárral?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél tanárral?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy öregesek, meg hogy szeretnek kioktatni másokat.

dec. 11. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem tanítja a gyerekem, akkor igen.

Kivétel ez alól a lányom osztályfőnöke. Ebben az esetben keresünk a gyereknek másik sulit. 😍 🤤

dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Főleg, ha pályaelhagyó.

Viccen kívül. Nagyra becsülöm azt, aki mer váltani és nem marad a langyos fosban.

dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Nekem van egy tanárom, akivel szívesen ismerkednék.

Kb egyidősek lehetünk, és messze az egyik legjobb pasi a közelemben.

De tudom, hogy mivel a tanárom, ez nem lehetséges sajnos.

dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
A feleségem pedagógus. Volt. Augusztusban felmondott, átnyergelt vállalkozóvá. Amikor társat kerestem magamnak, akkor elképzeltem, hogy megis ki passzolna hozzám. Akkor azt gondoltam egy tanárral jól ki tudnék jōnni. Randiztam mindenféle emberrel, és a végén mégis õt választottam.
dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
Ha iskolaigazgató, akkor igen.
dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem lenne kizáró ok.
dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak és kizárólag a tanári fizetése van, akkor bevallom, hogy nem. Szeretnék gyereket, (és nő vagyok)
dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
29 éves férfi vagyok és igen persze nem szempont legyen jó fej és megbízható 😁, várom a tanárnénik jelentkezését!
dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos nem. Pont ennek a kérdésnek a kapcsán ébredtem rá, hogy még mindig van bennem tüske az iskoláskoromban engem lelkileg terrorizáló egy-két akkori tanárom miatt. És ezt sajnos önkéntelenül is rávetíteném mindenkire, akiről tudom, hogy tanár. Kivéve, ha nem a hivatalos iskolarendszerben oktat. Felnőtt továbbképzéseken ugyanis már úgy éreztem, hogy ott, mint embernek is megadták nekem a tiszteletet.
dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Azok a "sokan" valószínűleg nem ismernek túl sok tanárt. Van pár tanár ismerősöm, sok minden jellemző rájuk, de az nem hogy kioktatók lennének.
dec. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!