Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki mit gondol a vakrandikról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol a vakrandikról?

Figyelt kérdés

Vannak ezek az oldalak, akik szerveznek ilyen vakrandikat bizonyos helyeken, gondolkoztam rajta, hogy elmenjek egyre, miután már 1 éve nem találkoztam senkivel. Az egyetlen dolog amitől félek, hogy mindenki vagy idősebb lesz, avagy rosszul fog kinézni, ha ilyen helyre kényszerül menni.

Van akinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

(21/f BP)



dec. 21. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ilyenbe sosem mennék bele. Ne haragudj, hát a másik ember ennyi erővel lehet akár egy sorozatgyilkos is, most csak írtam valamit, de remélem leesik, hogy mire akarok célozni.
dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
12:40 nem olyanra gondoltam, vannak cégek, akik mondjuk szerveznek teszem azt 12 férfinek és 12 nőnek egy helyen randikat úgy, hogy senki se tudja ki a másik eleinte.
dec. 21. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

2.



Igen, én értettem, hogy te mire is gondoltál, de a véleményemet továbbra is fent tartom, nem tudjuk ki a másik, azt sem, hogy hogyan néz ki. Ez így nem jó.

dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
És ezek a cégek azt is nézik mennyire lehettek egy "szinten"? Vajon egymást kereshetitek? Most nyilván nem tudják, hogy neked külsőre mi jön be, de mi van ha full elbeszéltek egymás mellett, mert az egyik fél phd hallgató a másik meg gyári melós, három műszakban. Mi van ha nem laktok egy városban és nem jó neked a távkapcsolat, költözni sem vagy hajlandó stb?
dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól félnék, hogy ismerőssel találkozom
dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekes lehet, megér egy próbát. Korcsoport szerint történik 20-30 30-40. Az egyetlen problémám vele, hogy 31 vagyok és pont 2-3 évvel fiatalabbal szeretnék randizni. :) Az elérhetőséget csak akkor adják meg ha kölcsönösen szimpatikusak vagytok egymásnak, ha nem, akkor többet nem kell találkozni.
dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom jó ötletnek.
dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még a nem vak randikor se tetszenek akiket net után meglátok élőben randin. Már benutatkozás után elszaladnék..
dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régebben szimpatikus volt, érdekes, ma már a nem vakok sem érdekelnek.

F.

dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!