Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit ronthattam el? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el? Vajon miért utasíthatott el ilyen durván?

Figyelt kérdés

Nem idén történt, ne zavarjon meg senkit a dátum.

Röviden a történet:

Munkahelyen megtetszett egy lány. Nagyjából november közepén kezdtem el neki udvarolni.

Összeszedtem minden bátorságom, mindent bele adtam. Soha nem udvaroltam még ennyire senkinek.

Úgy tűnt, hogy minden jól megy. Volt, hogy reggel siettem és csak intettem neki, vagy csak annyit mondtam, hogy jó reggelt és mindig boldogan, mosolyogva, csillogó szemekkel nézett rám. Más is többször mondta, hogy tetszett neki amit mondtam, vagy, hogy elpirult.

Decemberben vettem a lánynak egy kis apróságot. Nem akartam nagyon nyomulós lenni, vagy lekenyerezni, de gondoltam az ünnepek miatt ez nem baj.

Nem bolt baj. Elfogadta, sőt meg is ölelt. Ez nekem többet jelent mint egy egyszerű puszi.

Utána jött kb. egy hét szünet. Ő elutazott vidékre a szüleihez, én meg a nagymamámhoz, unoka testvéreimhez....

Év elején a cég újraindulása miatt nem is nagyon találkoztunk. Pár nappal utána kicsit viccelődem - tudta és szerette is ha viccelek - aztán, nem tudom miért de nagyon durván elutasított. Azt mondta, hogy száljak már le róla, fejezzem be a nyomulást...


Egy kolléganőm azt mondta, hogy tovább kellett volna próbálkoznom. Nem tudom, de szerintem ez elég egyértelmű elutasítás volt.

A másik egy szakember volt, aki azt mondta, hogy egy kis beszélgetés után azonnal el kellett volna hívnom randira. Nem hiszem, hogy ez lett volna a legnagyobb gond.

A harmadik egy új kollégám. Szerinte lehet, hogy a lánynak az volt a baja, hogy az egy hetes szünet alatt nem kerestem. Nem tudtam a számát, mert szinte minden nap láttuk egymást, de tényleg írhattam volna neki pl. facebookon.

Mindketten elutaztunk és annyira még nem voltunk jóban, hogy együtt ünnepeljük. Nem tudom, de szerintem egy hét nem szabad, hogy ennyit számítson.


Szerintetek mit ronthattam el?



dec. 30. 10:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem írtál neki, de már mindegy, nem?
dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Te semmit nem rontottál el, a nő játszott kétlaki előadást. És hidd el, most még ha fáj is, a legjobb ha lezáródott ez a helyzet. Eleve ott indul a dolog, hogy az a nő aki munkahelyen bárkivel is kezd, nem egy "jellembajnok". Már itt kezdődik a dolog.
dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Igazából ezt csak a lány tudná megmondani. Lehet, hogy végig félreértetted, lehet, hogy nem volt elég bátor határozottan visszautasítani, lehet, hogy a szünet alatt megtudott rólad valamit, lehet, hogy valaki bekavart, lehet, hogy találkozott valakivel a szünetetek alatt, lehet, hogy azt hitte, csak szórakozol, azért nem hívtad randira.
dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

A leírásban azt rontod el, hogy vannak tök lényegtelen részletek, de vannak lényeges dolgok, amik meg kimaradtak. Szóval, mit takart pontosan az udvarlás?

„Nem tudtam a számát, mert szinte minden nap láttuk egymást, de tényleg írhattam volna neki pl. facebookon.”

De amúgy ti beszéltetek neten?

„Mindketten elutaztunk és annyira még nem voltunk jóban, hogy együtt ünnepeljük.”

Az eddig tudottak alapján kb. semmi nem volt, dumáltatok néha melóhelyen, meg integettél, köszöngettél.

dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

Van egy tippem.

November közepén kezdődött, aztán év elején volt ez a végkifejlett, igaz? Szerintem ő azt hitte, vagy a hasonszőrű okos barinőkkel sakkozta ki, hogy te nem is akarsz igazából tőle semmit, csak hülyíted. Érted, feltételezem ő se közeledett közben jobban feléd, vagy kérdezte meg konkrétan hogy akkor most mit is akarsz, vagy bátorított jobban, mélyítette esetleg a kapcsolatot, nem. Csak várt, figyelt, puffogott, aztán a végén megkapod ezt az ocsmány viselkedést a semmiből a képedbe BUMM! És természetesen ezek együtt fogják a férfiakat szídni, hogy te voltál a hibás mindenért, lassú, töketlen, nem tisztességes, csak hülyítetted stb.

Így felejt el a két nem egymással értelmesen kommunikálni, meg így hülyíti el a jelenkori trend a nőket, hogy nekik semmit se kell tenni nekik csak elvárásaik kell legyenek, minden és mindenki értük kell legyen hiszen megérdemlik.

dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

1.

Csak azért nem mindegy, mert szeretném tudni. Fontos, hogyha máskor udvarolok egy lánynak, akkor mire figyeljek.


2.

Nem ő kezdett velem. Nekem tetszett meg és én kezdtem udvarolni.


3.

Bátor volt. Meg merte volna mondani ha nem akar semmit.

Amúgy volt egy nagyon erős érzésem, hogy valaki direkt pletykált rólam. Ezt nem akartam itt leírni, de nagy esély van rá.


4.

Neten nem beszéltünk, mert kb. minden egyes nap találkozunk.

Azért a semmi nem volt nem teljesen igaz. Azt, hogy köszöntem vagy intettem neki, arra értettem, hogy volt amikor reggel csak ennyi történt és ő akkor is boldogan, mosolyogva nézett/ köszönt vissza.


5.

Nem hiszem, hogy azt hitte, hogy hülyítem. Azt meg nekem eszembe sem jutott, hogy 1-2 nap bókolás vagy nyomulás után már el is kéne hívnom randira. Én egyszerűen nem vagyok ilyen. Nekem 90 vagy 95 %-ban a csók sem megy első randin.

Van aki szerint ez alap, de az nem én vagyok.

jan. 1. 04:18
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Nem volt még kapcsolatod, kalandod, igaz?

Nos, én a fogalmazásod és a sztori alapján arra következtetek, hogy nem volt a nő részéről semmi, szimpinek, kedvesnek gondolt, néha még hízelgett is neki, hogy látta, odavagy érte. Egy idő után viszont túl sok lettél.

jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Képzed volt már.


És mégis, hogy kéne megfogalmaznom a történteket?

Te mint nagy profi szakember, hogy írnád le?

A szöveg ott van a kérdésnél, adott. Írd le, hogy az jól legyen fogalmazva!

jan. 1. 16:38
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam ott? Azt se írtad le, mit takart az udvarlás. Dumáltatok mosolyogva, csillogó szemekkel, de se egy randira hívás, semmi konkrét nem történt, ennyi olvasható ki. És min. 1 évvel ezelőtti a sztori, még mindig ezen tépelődsz, holott egy csók sem volt, inkább csak jó munkatársi viszony.
jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy te most csak kötekedsz.

Azt írtad, hogy rossz a fogalmazásom, de te sem tudod jobban leírni.

Azt írod, hogy nem volt randi, de ezt nem tudom honnan veszed? Én csak azt írtam, hogy az volt e a gond, hogy nem hívtam el pár nap után rögtön randira?!

Úgy érzem, hogy neked fogalmad sincs, hogy mi az udvarlás. Szövegértési gondjaid is vannak.

Olvasd el újra az összes szöveget amit írtam. Értelmezd és majd csak utána válaszolj kérlek!

jan. 1. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!