Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan rázzam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés

Előzmény:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Azóta már a barátai telefonjáról hívogat, meg küldi az SMS-eket, hogy mennyire fontos voltam számára( Ja , anyagilag biztos megérte). Kozben én megismertem egy nagyon kedves és önzetlen lanyt , akivel boldogan töltjük az időt és hasonlóak az igényeink . Viszont főhősünk szerint megsértettem az érzéseit és én miért randizok mással ( amúgy egy honapja mikor valahogyan el-elér mondom hogy nem érek rá).

Még egy kicsit nem törődöm és feladja az egész “stáb”hogy palira vesz?


dec. 30. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezt csinalta az exem is csak o 40+os ferfi volt...haverjai telojarol hivogatott es irkalt allandoan ...

Hagyd figyelmen kivul ,amilyen szamrol j9n az sms vagy hivas blokkold !!!

0 reakcio !!

Hidd el nekem ,nalunk igy kezdodott !!! Nehogy reagalj meg veletlen se!!!

dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Most az "ex" és te is fiú vagy?

Nem értem.

dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú ő a lány :D . Nekem ő nem az exem, nem volt soha a barátnőm, ugyanis ő nem állt készen, talán márciusban :D. Én annyival le tudtam a dolgot hogy megmondtam nem tartozom semmilyen magyarázattal, főleg hogy nem akart a barátnőm lenni és amúgy se vagyok az esete . Mégse működik
dec. 30. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh, ha nem hagyja abba feljelentést tégy ellene.
dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez beteg ez az ember. Szó szerint. Teljesen tünj el a látóköréből, mondván a világ másik tájára mentél, avasd be az egyik havert, vagy bevonultál a hadseregbe valahol, és hogy sajnál téged:DD oda csak nem megy utánad:DD
dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Tiltsd le mindenhol. Minden.szamrol, amin hívogat.
dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írjátok tíltsa le...hát de gondolom mindig új számot talál.

Gondolom utólag te is rájöttél, hogy nem kellett volna eddig sem húzni a dolgokat. Eleinte amikor furán kezdett viselkedni akkor kellett volna hagyni. Most már ne reagálj az üzeneteire, telefont meg nyomd rá. Ha személyesen keres akkor is nézd levegőnek. Ami esélyes jelenetet rendez. Egyik fura exem behazudta hogy a kislánya tőlem van. Nem így konkrétan csak úgy is lehetett érteni.

Az új lánynak dióhéjban mond el...hogy van egy lány aki ilyen de nem kell mindent elhinni neki.

dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha új számról hívja, nem reagálni, létezni, azt a számot is letiltani. Esetleg meg megmondani a csajnak,ogy fel lesz jelentve, ha nem hagyja abba. Majd megunja .
dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!