Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor fontos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor fontos, hogy a randipartneretek mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Pl, ha pénzügyes, akkor unalmas? Az IT project manager menő?

dec. 31. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Ezek nem így vannak az életben, nem egy film.


Nekem a lényeg az, hogy ne olyan legyen, aki elmegy hetekre vagy tök más beosztásban vagyunk.

dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Csak munkanélküli ne legyen, amúgy nem érdekel.
dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Fontos, hogy ne a szülei tartsák el és rendes munkája legyen. Mindegy, hogy pénzügyes avagy project manager, az a fontos, hogy külsőleg és belsőleg passzoljon.
dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Amiket leírtak a többiek, azon a véleményen vagyok én is.
dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

Naná, mert a melód alapján mérik fel, hogy mennyit keresel, másképp nem kérdeznének rá az első randi, első 5 percében.


Férfiként nekem csak annyira, hogy ne legyen: rendőr, ügyvéd, orvos, ápolónő.

dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Ne legyen munkanélküli, és utcaseprő se. Ne olyan munkája legyen, amiért állandóan külföldre kell utaznia, és ne hencegjen a melójával, akármilyen jól keres is vele, az inkább taszító. Ezen kívül legyen normális beállítottságú, és ne érdekelje az, ha én esetleg többet keresek. Nekem nem számít, hogy ő keressen többet, de azt elvárom, hogy ha már vele vagyok, akkor legalább szeressen, és ne hagyjon egyedül (tehát ne járkáljon külföldre például).
dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
5-es ezek a szakmák nálad miért kizaro okok?
dec. 31. 17:00
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

7.-re, 5. vagyok.


Ügyvéd: Nem tudnék olyannal lenni, aki bűnözőket véd.

Rendőr: Hazug rohadék mind.

Orvos és ápolónő: Volt mind a 2. Soha többé!!! Állandó ügyelet, fertőzésveszély, fáradtság,...

dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

7



Én csak tippelek, de szerintem azért, mert a rendőröket egyrészt senki nem szreti, max a rendőrök meg a családjuk, és a beosztásuk is olyan, hogy ha menni kell, akkor menni kell, ünnepekkor is.

Az ügyvéd is ilyen, ergo nagyon sokat dolgoznak, és mivel jogászok, ezért nagyon maximalisták is lehetnek.

Orvos szintén, sokat dolgoznak, ünnepekkor is.

Ápolónő dettó.


Egyértelműen látszik, hogy azokat a szakmákat írta, amikben nagyon sokat dolgoznak az emberek, és nemigen van idő a másik emberre.

Ráadásul ebből a négyből 2, a rendőr és az ápolónő nem elég, hogy sokat dolgoznak, de keveset is keresnek.

dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik tévedtem. :D Előbb írta le, mint én, de akkor én magamból indultam ki. Nekem sem szimpik ezek a szakmák, és főleg azért, amit írtam.
dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!