Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes még elmenni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még elmenni a volt barátom meccsére, akit szeretek?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja, már nem kellek neki. De annak örülne, ha meccsre mennék. Múltkor, mikor voltam, nagyon kedves volt. Arra gondoltam, ezáltal talán kicsit megenyhülne és talán lehetne még esélyem. Mit gondoltok? Érdemes elmennem? Anyagiakban semmiség a dolog, és időm is van bőven rá, csak hogy érdemes-e. :(
2010. okt. 22. 15:08
 1/10 X. Maté ***** válasza:
Nem, sokkal értelmesebb a gép előtt maszturbálnod, minthogy emberi lényekkel kialakíts valami kapcsolatot a szabad levegőn...
2010. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egyértelműen a tudtodra adta, hogy nem kíváncsi rád, akkor minek futkozol utána? Én biztosan nem csinálnék magamból hülyét. És jön a válasz..de hát én szeretem. Ha annyira szereted, akkor miért hagyott el? Mert a "talán kicsit megnehyülne és talán lehetne még esélyem" erre enged következtetni. Ezt nyilvánvalóan te szúrtad el. Törődj bele!
2010. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*megenyhülne
2010. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem érdemes már elmenni, ha nem szeret? De én vissza szeretném kapni. :(
2010. okt. 22. 15:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Ismerem, ő olyan, hogy ha örömet szerez neki valaki, és jó neki valami, úgy könnyen megenyhül, és úgy lehet vele beszélni.
2010. okt. 22. 15:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy ugyan mi a fészkes fenének akarod vissza kapni, ha ő MÁR NEM SZERET?????!!!
2010. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés... én tudom, miért akarom visszakapni.
2010. okt. 22. 15:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem meg ne menj el, nemcsak azért, hogy ne csinálj hülyét magadból, hanem azért is, hogy egy kicsit hiányozhass neki, ha azt látja, hogy futsz utána, akkor nem fogod érdekelni annyira, mintha azt látná, hogy már nem érdekled, boldog vagy nélküle is. Esetleg utána írhatnál neki egy sms-t, hogy "remélem jól sikerült a meccs, sajnos nem tudtam elmenni, mert dolgom volt" és akkor ez ilyen sejtelmes egy kicsit, és lehet, h kíváncsi lesz hol voltál stb
2010. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kiváncsiskodna már... :S Itt már arra van szükség, hogy egyáltalán el ne felejtsen. :(
2010. okt. 22. 16:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd inkább, majd jön más akit lehet, hogy sokkal jobban fogsz szeretni...tudom, hogy most ezt nehéz elhinni, de így lesz :)
2010. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!