Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már, hogy elutasitottal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy elutasitottal valakit és aztán rajottel, hogy mégis bejön?

Figyelt kérdés
Mit tettél?
jan. 1. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Felkeresném. Egy próbát megér. ( ha igazán fontos neked)
jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Mivel még a teljesen átlag nőket se érdekeltem soha, így elutasítani sem volt kit. Még csak azt se mondta senki (anyámon kívül) hogy jól nézek ki.
jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Eléggé gerincetelen dolog ez.
jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak évekkel később jöttem rá, akkor meg már mindegy volt
jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem arra jottem rá hogy mégis bejon hanem lehet nem kellett volna egybol elutasitani? Ezert ralálkoztam vele ujra es rajottem hogy dehigyisnem. Nagyon is jo döntest hoztam es ha nem bizonytalanodtam vola el akkor megísztam volna mégegy tré kört vele ami teljesen lehozott az eletemrol annyira gáz ember.
jan. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nem. Csak olyan volt, hogy évekkel később jöttem rá, hogy tetszettem valakinek.
jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy éppen egy szakításon voltam túl, nem akartam kapcsolatot. Majd egy haverommal elkezdtem kavarni, azaz csókolóztunk kétszer. Ő össze akart velem jönni, én meg megmondtam neki, hogy csak szex lehet max. Elfogadta. Aztán szexeltünk sokszor én meg beleszerettem. Na ekkor már b.aszhattam, mert ő addigra már csak max dugni akart volna. Érdekesek a férfiak, rendszeresen szexelnek valakivel és túl tudnak lépni rajta...
jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Eedekws a nok.. nemet mondanak aztan meg is szerelmesek lesznek..
jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!