Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Esküvőpalota RapidRandi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőpalota RapidRandi rendezvényéről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

jan. 4. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hűha :D


Egyszer voltam... Hát vegyes, nagyon vegyes. Voltam más szervezésben is. Az szörnyű volt. A rapidrandi.hu-s jobb volt.


Randim nem lett.


A második alkalommal szembejött velem egy pasas a másik eseményről, érdekes volt. Szerintem alapvetően nem rossz. A legtöbb csajszi úgy megy oda, hogy hu de mekkora elvárásokkal. Én úgy mentem oda, hogy melyik fiú az, akivel szívesen elmennék még egy randira, semmilyen extra elvárást nem állítottam. A 11-bol 7 srác volt annyira szimpatikus, hogy szívesen megismertem volna őket, ebből kettővel matcheltem. Az egyiknek facen még kozos képei voltak a barátnőjével, elvileg ex. A másik pedig véletlenül matcelt velem... Csodálatos... Egyébként gondolkoztam, hogy menjek-e megint. Nem döntöttem el.

A másik eseményen nulla matchem lett.


Eléggé fárasztó volt, egymás után sokszor bemutatkozni, stb. De annyira rossz nem volt. Volt pár érdekes srác, de nem tudom. Szerintem egyszer érdemes lehet elmenni. Gondolkozom, hogy menjek-e megint.

jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1-es nagyon szépen köszönöm. Én most kaptam meghívót tőlük, hogy lesznek események, minden korosztálynak.


A rapidrandi-s rendezvényt ismerem mert azon már sokszor voltam, bevallom, az hogy ott nem kell előre fizetni és az hogy "spontán" az tetszik. Persze kicsit fásultak a szervezők ( 21 éve csinálják le van írva a honlapon is ), de ettől függetlenül profi, gyors és a délutáni időpontok is szimpatikusak nekem.

A RandiMásképp kb. hasonló, 1 utcával odébb.


Az Esküvőpalotát pont a RapidRandin dícsérte nekem egy srác ( bár ez ironikus mert ha olyan jó lett volna akkor miért jött volna vissza ? ), de ettől függetlenül kíváncsi lettem.


Mennyire voltak felöltözve? Ez egy bajom van, hogy mennyire kötelező kicsípni magát az embernek? Alapból ingben járok de nem szeretek öltönyben lenni vagy ilyesmi.


Hogy érted hogy 2 esemény? Amit még nem tudok elképzelni az az utána ott maradni koktélozni, ez mennyire van így? Ezt a részét nagyon nem érzem, nincs kedvem idegenekkel koktélozni, és ahogy írtad más rendezvények alapján elég FURA emberek vannak azért ezeken, ezt meg kell vallani, nem hiába van egyik másik egyedül!


És igen a nők hatalmas elvárásokkal mennek oda, ezt ismerjük.

jan. 4. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


A két esemény két külön héten és két külön szervezés volt, bocsi, ha furán írtam le.


Szerintem az ing tökéletes, legalábbis a rapidrandi.hu-s eseményeken. De most nézem, hogy te erre gondolsz:

[link]


Én ezen nem voltam, de lehet, hogy elmegyek. Bár nincs dátum kiírva, úgyhogy nem tudom, hogy szerveznek-e még.


Ez a randi másképp is érdekesen hangzik, te voltál már?

jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen én az Esküvőpalotán voltam, Te melyikre mondtad hogy szörnyű volt? Azt elkerülném ( vagy kipróbálnám, hátha! ) ? Ha nem titok?

Melyiken voltál?


A rapidrandi.hu-n nincsen dress code, de itt írják hogy van. A rapidrandi-n sajnos azért van hogy elég trehányul felöltözött emberek is jönnek, abszolút hétről hétre, hónapról hónapra változik, egyik héten nagyon normális emberek, másik héten ijesztő alakok.


RandiMásképp-en voltam igen, aranyosak a szervezők nagyon. Teljesen ugyanaz a szisztéma, szerintem jó, nincsen semmi erőltetés. Ismerkednek az emberek majd elmennek. Ráadásul most sűríteni fogják idén, lesznek napok hogy 2 rendezvény is lesz.

jan. 4. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!