Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiként nektek rosszul esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként nektek rosszul esik ha egy nő nem csípi ki magát a randevúkra?

Figyelt kérdés
jan. 4. 13:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
Amelyik férfi ezt sérelmezi, az valójában a tömegnek játszik. Tehát ezt úgy értem, hogy az ilyen férfi csak dicsekedni akar tudat alatt az embereknek, hogy "nézzétek, ez az én csajom, dögös mi?".
jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

Hehe, nekem van ezzel kapcsolatban egy tapasztalatom. A pasi a második randin felrótta, hogy az első randin (sem) voltam kiöltözve. Farmer és egy felső volt rajtam. Valóban semmi extra, de nem is szoktam miniszoknyában járni. Megkérdeztem, hogy miért, azt tetszett volna neki, ha valami kivágott felsőben meg szoknyában megyek? Bőszen bólogatott, hogy igen. Merthogy ő nem érezte, hogy én el akarom csábítani. Dehát könyörgöm, első randin ugyan miért akartam volna elcsábítani?

De olyan is volt, aki, miután mondtam, hogy nem hordok magassarkút nem ismerkedett tovább velem mondván, hogy ez nála feltétel.

jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Jó érzés, ha látom, hogy szeretne tetszeni a másik, és én is megteszem ugyanezt.
jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Ha olyan a randi tematikája, akkor úgy veszem hogy nem komolyak a szándékai, ha nem illően öltözik.


Persze ha elhívom kávézni vagy sétálni akkor teljesen lényegtelen miben jön, ha neki kényelmes.

jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
93%

2: JéLYzusom! 😅


Kérdésre a válasz: Nem, mert számomra teljesen más a prioritás.

jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Legalabb randira vegyetek fel Magassarkút, nem ám sportcipősen odamenni! Bezzed a pasinal beszóltok ha egy 40ezres joggingba megy oda
jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg
jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne a kiöltözés attól függ? Illetve az se mindegy hova mentek, mi a program első randin.
jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Joggingban :D Hát azt valóban kiröhögném. Azért én sem joggingoltam a randira.
jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

9-es jó hogy nem pár frakkba menjek. Mikor fRmerba jön a. Nő!

Tényleg ennyire idióta vagy?

jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!