Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azért randiznak az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért randiznak az emberek, hogy megismerjék egymást, akkor miért "kell" első vagy második randin csók?

Figyelt kérdés

Ha a randi (elvileg) azért "van", hogy 2 ember megismerje egymást, akkor miért mondják nagyon sokan, hogy az első vagy legkésőbb a második randi végén legyen csók vagy akkor nem is gondolja komolyan a másik?


Azt oké, hogy valakik már ismerik valamennyire egynást, és azt is értem, hogy egy napot együtt vannak és több órát beszélgetnek.

Azt viszont nem értem, hogy ha van egy 1-1,5 óras randi, ahol éppen, hogy csak bemutatkoznak, ott miért "kell" a csók? Vagy a második ilyen bő 1 órás randin?



jan. 4. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vonzó az illető akkor kár szenvedni.
jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 harebell ***** válasza:
79%
Nem "kell". Mindenki más tempóban halad és van, aki úgy van vele, hogy ha érzik a kémiát, akkor lehet/legyen egy csók is. Az is változó, kinek mennyire intim egy csók. Én pl első pár randin sosem csókolóztam, nekem nem esett volna jól, nem fért volna bele. Másnak meg akár a szex is simán.
jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell. Nálunk se volt, mégis együtt vagyunk 10+ éve.
jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Senior Séf ***** válasza:
70%
A csók akkor kell, ha annyira erős a vonzódás. Közel 50 kapcsolatomból nagyjából a felénél volt az első randin valami (csók, vagy szex) de pl a szerdai napon megismert feleségemmel szombaton összecuccoltunk, és 24 éve imádjuk egymást.
jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem "kell", de randi ugyebár arról is szól, hogy felderítsd van-e kémia vagy sincs, azt meg egy csók elég jól jelzi. A randi nem egy száraz HR beszélgetés.
jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

A megismerésnek része az is, hogy az a bizonyos kémia jelen van vagy sem. Egy randi nem egy állásinterjú.(legalábbis számomra)

Ettől még természetesen nem kötelező a csók első/második randin, de még harmadikon sem, minden ember más.

jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Ja, nem tudtam, hogy nem tudok vele beszélgetni és megismerni, ha csókolózunk is :D Már nem vagyunk 16 évesek, nem az az egész program a ranin, hogy csókolózunk. Van csók is, de több a beszélgetés.


Nekem amúgy általában vagy az első randin volt, amikor már kb 6-7 órája együtt voltunk, vagy a másodikon, úgy, hogy az első is több órás volt és a másodikon se az első egy órában volt, hanem jóval később. Egyszer volt olyan, hogy kb 3/4 óra telt el az első taliból a csókig. De teljesen egyértelmű volt mindkettőnk számára, hogy össze fogunk jönni, mert előtte nagyon sokat beszélgettünk chaten, telefonon, teljesen egymás esetei voltunk és élőben is megvolt a kémia, úgyhogy fölösleges lett volna várni. De azért ez ritka.


Nekem elég töketlen az, aki még a harmadik randin sem csókol meg, csak beszélgetni akar. Nem barátot kerestem a társkeresőn, köszi :D

jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szergej55 ***** válasza:
100%
Baromi erőltetettnek éreztem világéletemben ezeket a randiszabályokat én is. Szerintem nem kell rohanni, a legtöbb ember rosszul választ, nem ők kell, hogy a minta legyenek.
jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Én a férjemet annó kb két órás randi végén csókoltam meg . Miért? Működött a kémia, tetszett és jól esett megcsókolni. Ennek már 7 éve. Szerintem nem kell ebből ennyit kihozni.
jan. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!