Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan alakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan alakul tovább a férfival, reménykedjek még?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival a közös barátaink által aki nagyon tetszik nekem. Ő 30 éves, én 27. Úgy láttam szívesen beszélget velem így óvatosan felhoztam egy randit amibe belement. Azt tudni kell, hogy nem vagyok egy matyóhímzés, annyira ronda sem de többet kell beleadnom, hogy legyen valakim. Ezért a kezdeményezés sem idegen nekem. Szóval megvolt a randi ami szerintem jól sikerült, megbeszéltük, hogy majd lesz következő. Messengeren ugyanúgy keresem én is őt.

Viszont néha úgy érzem én lelkesebb vagyok. Nem tudom köze van-e hozzá az, hogy én 176 cm magas vagyok, ő pedig kicsivel alacsonyabb nálam, szerintem 172 cm körüli lehet.

A másik ami kicsit zavar, az tegnap történt. Baráti összejövetel volt, amikor jelzett a telefonja. Elővette és olyan sokáig bámulta a képernyőt, hogy a mellette ülő haverja rákérdezett. Tudom nem szép dolog de hallgatóztam. Arról volt szó, hogy egy bizonyos nő bejelölte ismerősnek. Később ezt a havert megkérdeztem amikor külön voltunk és azt mondta azért bámulta sokáig a telefont mert régen nagyon tetszett neki ez a nő. Ez a haver amúgy nem tudja, hogy mi randizunk.

Ismerem azt a nőt és ideges vagyok. Sokkal jobb szinten van mint én, szebb, és alacsonyabb is nálam sokkal. Egy alacsony pasinak jobban bejön egy tőle alacsonyabb nő, mint egy magasabb? :( Viszont ellene szól, hogy idősebb a férfitól egy évvel (én ugye fiatalabb vagyok három évvel).

Attól félek, hogy az esélyem ezzel a férfival sokkal kevesebb lesz. Tudom, hogy ők beszélgettek régen de hogy miről azt nem. Láttam, hogy ismerősök lettek. Szerintetek csak rémképeket látok vagy van okom aggódni?



jan. 6. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várd ki a végét lehet te leszel a befutó nála
jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Hát nem tudom. Manapság szinte csak és kizárólag a "szint" számít - jól érzékeled Kérdező!


De talán nem annyira még a fiataloknál. Esetleg az idősebb korosztályban. Vagy ki tudja ezt meghatározni, hogy mi számít?


Próbálj reménykedni abban, amit az 1-es válaszoló írt. Hátha mégis...

jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magasságon és a koron fog múlni ha már egyszer randizott veled.
jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

"Azt tudni kell, hogy nem vagyok egy matyóhímzés, annyira ronda sem de többet kell beleadnom, hogy legyen valakim."

Én EMIATT nem reménykednék. Ilyen adottságok mellett mihelyt feltűnik a színen egy "gyárilag" csini punci, az kb. 0 erőfeszítéssel azonnal ki is üt a nyeregből, hiába az igyekezeted.

És még mielőtt jönne a támadás: írom ezt csúnya nőként, aki ebből kifolyólag még élesebben látja a kegyetlen valóságot. 30+ korú vagyok.

jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Mi ez,valami elcseszett térhurok,egy alternatív valóság vagy csupán egy közönséges kitalált történet? Mert mint az oldal rendszeres olvasója tisztában vagyok vele hogy ilyen hogy egy 176 centi magas nő kezdeményez ez 172 centi alacsony férfinél ilyen ezen a bolygón nincs. Én hajlok az egyszerűbb megfejtések felé szóval azt mondom hogy ez egy sima szombat esti kamu.
jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Senior Séf ***** válasza:
100%

"Azt tudni kell, hogy nem vagyok egy matyóhímzés, annyira ronda sem de többet kell beleadnom, hogy legyen valakim."

Okos pasi nem a legszebb nőt választja, hanem aki a legszebbé teszi az életét.

jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es teljesen jól leírta a legnagyobb félelmem. Egy kevésbé szerencsés külsejű nőnek sokkal nehezebb. Ezért van az, hogy ez a kis különbség a magasságunk között kicsit sem zavar. Ő sokkal jobban néz ki férfiként, mint én nőként. Meg mi van ha a nő jelzésértékűnek szánta a jelölést?

Köszönöm az eddigi válaszokat, próbálok nem elkeseredni.

jan. 6. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindegy is, hogy annak szánta-e a nő, a férfiban ezzel ott akkor "beindult a vezérhangya"... Innentől az érdeklődése jó eséllyel ennek a nőnek az irányába fog fordulni. Még ha nem is lép egyelőre, mert bizonytalan vagy bármi, a gondolatai már körülötte fognak forogni.

Én itt a helyedben már önvédő üzemmódba állnék. Passzívvá válnék, nem kezdeményeznék, nem keresném, megvárnám, hogy magától jön-e, akarja-e az újabb randit, mi lesz. Mert ha most erőlteted, miközben ő nem is téged akar igazán (már), az a méltóságodnak, a lelkednek nem fog jót tenni. Tudom, az "elvesztése" sem...

jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok szép,az aktuális pasi azonnal le is lépett,ha jött egy fokkal jobb.

Én hagynám ezt a pasit,mert látszólag Te jobban akarod,ő meg csak belement a randiba.

Tapasztalat,hogy nőként nem is szabad elhívni őket,mert akkor a pasi részéről már aligha van vadászösztön.

A magasságod viszont biztos,hogy nem probléma.Sok férfi ismerős,a 170 centisek is a magas,170+ nőket szeretik,és szerintem is sokkal szebbé teszi a nőt,mint mondjuk egy 158-160.

jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos, magasság meg külső ide vagy oda, ha elment veled randizni, akkor szerintem nem tart csúnyának és nem tartja gondnak azt se, hogy ő az alacsonyabb. Ettől függetlenül viszont lehet, hogy az a másik nő (is) tetszik neki még mindig és bocs, de egy év az nem korkülönbség, semmit se számít (ahogy a 3 sem ilyen korban).

Amivel ellenben könnyen eltaszíthatod magadtól, az az, ha ennyire semminek tartod magad.

jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!