Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-on× évesen "átlagos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on× évesen "átlagos" külsővel Saját házzal,autóval hitel nélkül nagyvárosban van esélyem a szebbnek mondott nőkkel kapcsolatba kerülni?Elegendők a felsoroltak vagy kevésnek számít?

Figyelt kérdés

jan. 7. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval pénzben, jólétben nézed a nőket. Pénzéhes nőknél nincs esélyed, nekik sokkal több pénzre van szükségük. A szép nők és főleg normális nők meg leveszik egyből, hogy minek tartod őket és nem adnak esélyt.
jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az fel sem merül, hogy a biztos egzisztencia nem elég?

Sőt, hogy elsődleges az érzelmi, szellemi, felfogásbeli, műveltségbeli harmónia?


Mit kezdesz egy buta, unalmas, idegesítő nővel? Amikor nincs használatban, vitrinbe rakod?

jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amelyik nőnek ezt el kell mondanod, hogy szóba álljon veled, azt a nőt kerüld el.Az nem a te embered lesz és egy sem aki z egzisztenciális helyzeted iránt érdeklődik először. A legjobb ha azt mondod, hogy nincs semmit, csak annyi mint ami rajtad van. Egyből ki fog derülni, ki az aki érdemes arra, hogy ráfordítsd az idődet és egyáltalán figyelj rá.
jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Csinos nő vagyok. Nekem nem kellenél, mivel csak a külsőmre utaznál. Holott te nem nézel ki jól. Akkor mire fel várod el?
jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Családhoz ez nekem nem lenne jo. De sima járáshoz jo ez, mig meg nem csal, el nem hagy.
jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem azért irtam mert ezzel kezdek neki

Csak azért hisz ma a pénz dominál mindenben s hogy ez elég e a nőknek vagy kevés.?

jan. 7. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne esélyed, akkor tudnál róla, nem itt kerdezgetned.
jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát, milyen személyiséged van?
jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem ebből lesz normális párkapcsolat...
jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Még nem beszéltünk a magasságodról, mert hát na szeretik a csajok.


Ez az úgynevezett beugró, attól hogy ez meg van nem azt jelenti hogy utánad fognak szaladni.

De ha normális vagy akkor nem 0 az esélyed mint egy mama hoteles pasinak.

jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!