Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők: ismerkedési/randizási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők: ismerkedési/randizási szakaszban kaptatok már bármilyen ajándékot Valentin napra?

Figyelt kérdés

Tehát még nem vagytok egy pár de afelé halad a dolog, kèt-három (vagy még több) randin is túl vagytok.

Tudom, hogy még egy hónap van addig de szóba jött ez a téma haverok között. A hétvégén lesz az első randim egy nagyon aranyos nővel, tehát ha a legjobb esetben is még találkozgatunk egy hónap múlva, akkor is még friss lesz a dolog. Pár haverom szerint hülyeség még ekkor megtartani a Valentin napot, többi haverom szerint viszont bunkóság lenne nem adni semmit. Velük értek egyet, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre is. Nyálas, tolakodó szokás, vagy inkább kedves figyelmességnek tartanátok?



jan. 8. 14:02
A kérdező szavazást indított:
Kaptam egy kis meglepetést, kifejezetten jól esett a figyelmesség.
Kaptam egy kis meglepetést, de ha nem kapok semmit az se izgatott volna.
Nem kaptam semmit, pedig jól esett volna ez a kis figyelmesség.
Nem kaptam semmit, de nem is érdekelt.
Férfi vagyok: adtam már valamilyen meglepetést randizási szakaszban.
Férfi vagyok: ezen a napon nem adtam soha senkinek semmit randizási szakaszban.
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
szerintem, ha még akkor is randizni fogtok, akkor egy apró ajándék, egy csoki aranyos. Tehát semmi komoly, de mégiscsak a kapcsolat felé halad a dolog.
jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd meglátod addig hogy alakul. Ha még találkoztok és jó minden, egy kis aprósággal készülhetsz. Ciki lenne ha ő vesz valamit, te meg semmivel nem készülsz!
jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valentin nap környékén nem jöttem még össze senkivel, de szülinapom előtt 4 nappal volt egy első randim és kaptam ajándékot, egy ilyen szülinapos plüss macit (16 lettem), egy csokit, meg az anyukája készített egy képeslapot is :D Cuki volt örültem neki nagyon, nem számítottam rá. Mikuláskor volt a második randink valakivel és ő vett nekem Mikulás csomagot, volt benne csoki meg virgács :D Örültem neki csak olyan hülye volt a helyzet mert beszólt hogy a virgácsot a csúnya beszédért kapom, szerintem meg nem rossz, ha valaki így beszél néha :D Illetve ugyanezzel a sráccal karácsony előtt is volt egy randink akkor mindketten vettünk csokit egymásnak, meg én neki teát mert azt szereti, meg ő nekem még valami kis tárgyi apróságot. De ő már az első randinkra hozott házi kókuszgolyót, mondjuk nem csak nekem, hanem hogy közösen együnk. Nőnapi randim is volt kétszer, egyszer első, egyszer második, az egyiktől csokit kaptam, a másiktól rózsát. Ami nem ünnepnap környékén volt, ott a srác házi sajtkrémet hozott nekem meg hozzá ilyen bake rollst adott. Rendes volt tőle, de nem jött be úgyhogy nem volt több randi :D


Szerintem jó ha adsz valamit szép gesztus nagyon :)

jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg messze van még valentin nap és még csak az első randira készülsz. Kicsit előre szaladtál :)
jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem valentin nap körül ismerkedtünk, de ha abból indulok ki mit kaptam pl nőnapra vagy csak úgy randizási fázisban, akkor magabiztosan állítható, hogy kaptam volna valentin napon is. (Nem kell drága dolgokra gondolni, csak ilyesmire: virág, csoki, kedvenc könyv, nőnapra kézzel készített -de ingyenes- dolog, ami sok időt és tervezést igényelt)


Engem annyira nem érdekelt/nem vártam el, de rendkívül jól esett és sokat segített az ismerkedési fázisunk alakulásán.

jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy doboz bonbon és/vagy egy csokor virág még nem olyan hatalmas befektetés, készülés, ami megbotránkoztató lenne ilyen friss kapcsolatban, de azért egy alkalomra jól tud esni. Én már kaptam pár szál virágot, csokit, amikor ha nem is Valentin nap, de valami alkalom volt ismerkedés elején (névnap, karácsony, ilyesmi). A figyelmesség megvan, de nem olyan súlyú, hogy rosszul érezzem magam miatta, ha esetleg később elhal az ismerkedés.
jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem ünneplem a Valentin-napot, nekem nem jelent semmit az az ünnep, mert nem tudok hozzá kötődni. Nem tartanám bunkóságnak, ha nem adna nekem az aktuális párom ajándékot rá (és nemcsak azért, mert nagyon korai lenne, hanem egyáltalán).
jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En valentin nelkul is kaptam. Csak mert randizom vele, egyik rózsával várt. Másik bonbonnal. De ez a pasik 1%-a..
jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez függ az adott hölgytől.

Engem sem izgat a Valentin nap (sem), másfelől vörös rózsával a világból ki lehet üldözni, neki viszont lehet, hogy örömet okoznál. Vagy zavarba hoznád. Tudja szösz, erre nincs általánosan jó recept.

jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!