Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten van masszázsággyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten van masszázsággyal rendelkező búvóhely?

Figyelt kérdés

Olyan buvohelyet keresek, ahol van masszázságy. Tudna valaki ilyen helyet ajánlani Budapesten ? ha lehet linkkel együtt.


Gyakorlatilag egy búvóhelyen sem engedélyezett a masszázsolaj,mert nem jön ki a lepedőből de régen találtam olyan helyet, ahol volt masszázsagy csak sajnos nem mentettem le és most meg nem találom. Olyan is jó lenne ahol felar ellenében engedélyezik vagy ahol van és lehet használni a masszázságyat. Budapesten mindenre is van lehetőség, bízom benne hogy erre is lesz megoldás.


Köszönöm előre is, annak aki tud segiteni!



jan. 8. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Zugló-Belami panzió? Nem ismerem, de az valami ázsiai hely. Ha a vendégkörük nagyobb része is tőlük kerül ki, el tudom képzelni, hogy nyitottak rá és ezért tartanak.
jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Vigyél saját lepedőt. Vagy használj olaj helyett mást. Ezt érdemes megkérdezni a búvóhelyektől.
jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8%
Minek neked egy katonai óvóhely? Attól félsz, hogy bombázni fognak a muszkák, vagy mi?
jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!