Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen időközönként randiztato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen időközönként randiztatok a kapcsolat legelején?

Figyelt kérdés
Hány nap telt el két randi között?
jan. 8. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ. Alapvetően a heti 1-2 randival én rendben vagyok. Nem kell szerintem ellőni az összes puskaport az elején, de azért ne is teljenek el hetek a találkozók közt.


Aztán persze mindenki ahogy érzi..

jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2-4 napont voltunk randizni a randizás fázisban, de naponta találkoztunk szinte (nem minden találkozás randi). Aztán ez a kapcsolat hosszával úgy változott, hogy kevesebb a randi, de kb nincs nap, hogy ne találkozzunk.
jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyik exemmel eleinte csak 3 naponta volt tali meg szex is. Az osszes tobbi baratommal már az elejetol voltunk naponta is egyutt.
jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ismerkedeskor mi az a találkozás, ami nem randi?
jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi most ismerkedünk, egyelőre csak hetente tudunk :-/
jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sosem randiztam, 2. komoly kapcsolatomban vagyok, de rendes randim sosem volt
jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-es akkor hogy jöttetek össze? Egyszercsak együtt voltatok ismerkedés nélkül?
jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#4 Egy koliban laktunk. Gyakran összefutottunk véletlenül vagy csak röviden (pl kölcsön jegyzet), vagy baráti társasággal együtt találkoztunk. Az első találkozásunk hónapokkal az első randink előtt volt, felületesen ismertük már egymást.


#7 Nem minden ismerkedés randizással indul. Pl osztálytársak, akkor általában kialakul, anélkül, hogy a klasszikus randira hívás megtörténne. Aztán szerelmet vallanak/megbeszélik hogy együtt vannak. Ha társaságban alakul ki, szintén kevésbé jellemző.

jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaa, hát ilyen fiatal korban még igen.
jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő mások a kollegáikkal pl. Egyutt mennek haza egyik elviszi a másikat ceges rendezvenyek stb
jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!