Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen hogy lehetvazt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogy lehetvazt negcsinálni hogy ne lássanak az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Annyi ismerosomet lattam fent, es szeretnem elkerulni a kellemetlen meglepeteseket.

jan. 9. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, azt facebook társkeresőnél lehet elrejteni.
jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nincs abban, ha fent van Tinderen, a legtöbb szingli ember kipróbálja élete során legalább egyszer. Akkor ciki, ha kapcsolatban vagy, de akkor meg is érdemled, hogy megtaláljanak és felnyomjanak :D
jan. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, mondok neked valamit, mert én is hasonlóan gáznak találtam, hogy az ismerőseim lássanak a Tinderen.


Szóval...

Tudod ki fog meglátni? AKI SZINTÉN TINDEREZIK. Ne stresszelj ezen, ők is ugyanott vannak.

jan. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresgeleskor ratalalsz az adatlapjara, tiltsd le. Nincs garancia, hogy ő n3m látott már téged, de legalább nem dob fel újra a rendszer.
jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régebben névjegyzékből lehetett rejteni, nem tudom most van-e ilyen.
jan. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Sehogy. Tudom, szeretnéd megúszni a következményeket (kiröhögnek és utána hetekig idézgetik könnyesre nevetősen a lúzerséged, felteszik a próbálkozásodat napiszarra, elterjed a településen a híre, visszaélnek a profiloddal, rossz esetben feltörik és átírják valami olyasmire, hogy "extra szőrös homo férfiakat keresek Rainbow Magic jeligére" vagy ilyesmi.


Inkább ne menj fel ilyen oldalra, az a biztos védelem.

jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Ne higgy a 6-osnak, több mint valószínű, hogy ő egy régi troll az oldalról. Kb olyan, mintha azt mondaná, hogy ne ülj autóba, mert felszakadt mellkassal fogsz elvérezni egy póznának csapódva. Igen, előfordulhat ilyen, de ettől még százmilliók autóznak nap mint nap minden probléma nélkül.


Ha normális képeket teszel fel, és nem ocsmánykodsz az üzenetekben, akkor kb 0% az esélye, hogy bárki visszaélne a profiloddal.


Arról pedig ne is beszéljünk, hogy aki meglát a társkeresőn, az szintén társkeresőzik. Én SZEMÉLYESEN nem tartom hatékonynak ezeket az appokat, de hát aki kicikiz azért mert ott vagy, az súlyosan hülye, hiszen ő is ott van.

jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!