Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a lány akivel randiztok azt mondaná, hogy a munka amit végeztek nem tisztességes és mást kellene keresni?

Figyelt kérdés

Futárként dolgozom a postán, ezzel a munkával semmi baja nincs. Azonban az, hogy apám halála után örökölt lakást bérbe adtam két külön személynek, tisztességtelen munkának tartja. Szerinte mások nehéz életén nyerészkedem ezáltal. (Egyik egy szobát bérel, az havi 60 000Ft, a másik két szobát bérel, ő 90 000Ft-ért béreli). Szerinte csak foglalkozzak azzal, ami kétkezi munka, mert az tisztességes, de ilyenek mint az albérlet azok nem azok. Nem gazdag családból származó személyről van szó, a lány a középosztály alsó rétege, akárcsak én. Bolti eladóként dolgozik, így ismertem meg, mindig ott vásárolok. Ő 25, én 27.


Utóirat: Tőlem 70km-re van a lakás, szóval nekem haszna nem lenne, egy kisebb méretű városban. Én is bérelek jelenleg Győr vonzáskörzetében.


jan. 12. 14:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Tied a lakás + nem vagytok házasok = semmi köze hozzá
jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Hát mond meg neki, ha ilyen hülye: Tisztességes munkából nem lehet megélni, csak túlélni.
jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyerészkedsz ha jóval többet kérsz a lakóktól mint amennyit az az albérlet ér. De ha tisztességes árat fizetnek akkor nem lehet róla szó. Vagy elmagyarázod a csajnak a helyzetet, vagy hagyd a fenébe. Igazából én az utóbbit tenném, mert semmi köze nincs hozzád! Neked az plusz bevétel, téged se vett fel a pénz és akkor pattog ismerkedés alatt? Mehetne a búsba!
jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Kinevetném. Teljesen korrekt ár, ha szerződés is van írva (ami téged is véd) akkor jogilag is tiszta. Mégis mit kéne csinálni egy olyan házzal, amit nem használsz? Vagy kiadod vagy eladod 🤷🏼‍♀️. Ilyenkor szoktak "véletlen" előkerülni olyan rokonok vagy barátok (a másik oldaláról), akiknek puszán jószívből odaadhatnád, hogy lakjanak ott...
jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Kedves 4. hozzászóló... úgy érzem, hogy ezzel részben igazat mondtál. Szerintem a féltestvére esetén valóban elvárná, hogy akár ajándékozzam oda. Mivel már nem egyszer említette, hogyha neki lenne ilyen lehetősége, akkor kisegítené a családját, mert rászorulnak.
jan. 12. 14:20
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, aztán meg kevesebbet fizetnének és te lennél a rossz, hogy nem tetszene majd kiraknád. Nagyon gyorsan dobbantsd a csajt.
jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznék vele a továbbiakban.
jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Elég hülye, ha nem tudja, mi a különbség a tőke- és a munkajövedelem között. Pattintsd le a francba.
jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám a pitsába mert alapvető értékrendi, világfelfogásbeli különbségek vannak köztetek. Jöjjön akkor össze olyan pasival aki kétkezi melós és nem ad ki semmit bérbe. Te meg gyere össze olyan nővel akit ez nem zavar és természetesnek tartja, hogy ha van egy pecud akkor nem hagyod üresen állni hanem kiadod.
jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Irígy.

Passziv jövedelmed van.

jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!