Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiaktól kérdezem, hónapokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem, hónapokon keresztül, napi szinten lehet egy nőt “hajtani” csak szexkapcsolat céljából? Többi bővebben.

Figyelt kérdés

Lassan fél éve megy a se veled, se nélküled történet, kezdem megszokni … persze ez csak vicc.

Már a legelején mondtam, nem akarok szexre épülő kapcsolatot, nekem az nem megy. Voltak egyértelmű megnyilvánulásai, amiből erre következtettem, persze tagadta. Gondoltam, próbáljuk azért meg.

Aztán én hónapokig nem voltam itthon, ő végig flörtölte a nyarat, el is mondta, hogy a haverjával nőket szólítanak le😵‍💫 Csajokat meg lájkolta fb-on folyamatosan, meg engem is akart, napi szinten beszéltünk. Nyilván kötődés is kialakult, de nagyon mások vagyunk, máshogy élünk. Nekem céljaim vannak, ő folyamatosan panaszkodik, hogy sz.r az élet …

Volt pár randink azóta, de sok a veszekedés, mert én totál bizonytalannak érzem az egészet és sajnos nálam így jön ki, emiatt persze én vagyok a hibás …

családjáról szinte sosem beszél, pedig otthon van szinte mindig és erős a kapocs is; barátai bár tudnak rólam, de nem vesznek komolyan, amolyan trófeaként tekint rám, lehet mondani, “megvolt”; mindig csak magához hív, hogy aludjak ott, semmi más ötlet.

Emellett kijelentette, ő szívből szeret és teljesen biztos ebben 😵‍💫😵‍💫😵‍💫


jan. 13. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Éveken is át.
jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nyugodtan. Mással szexelget és megvárja míg téged is gerincre vár. Vagy ha már történt szex melletted nyomogat mást is. Talán csak téged él mint a kutat, mert nincs arra lehetősége, hogy más(oka)t is lehessen, vagy elég vagy neki te. De ez nem szerelem részéről, azt felejtsd el.
jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Milyen strici kifejezés már ez a "hajtani" szó...
jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3

Pedig nem vagyok az 🤣

jan. 13. 12:11
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kijelenti mennyire szeret hiszen tudja, hogy azzal tud téged használni ameddig meg nem un. Tapasztalja, hogy simán átmész hozzá és mégcsak meg sem kell magát erőltetnie. Házhoz jársz. Jobb vagy, mint egy kurwa. Nem kell neki mennie és még pénzt se ad ki szex miatt.
jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#2

De lehet akkorát hazudni, hogy szívből szeret?

jan. 13. 12:12
 7/17 A kérdező kommentje:

#5

Igen, szemét dolog, mert én nem akarom ezt.

Senkit nem ítélek el, de nekem nem pálya az ilyen, főleg, hogy az elején jeleztem egyértelműen.

jan. 13. 12:15
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
LOL, de hát nem állsz ki magad mellett, nincs önbecsülésed, egyből ugrasz a "szeretlek" szóra. Majd hülye lenne nem kihasználni téged. Olyan típus és te olyan típus vagy, aki hagyja. Az a te hibád, hogy hagyod magad használni, mint egy kurwát.
jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, dehogy hagyom.


Kétszer voltam nála, egyszer konkrétan semmi nem történt.

Második alkalommal bár jó volt vele, de mérlegeltem és léptem.

Valószínűleg belehalnék a történetbe, hogy csak szexre kellek.

jan. 13. 12:25
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig mondani bármit lehet...

Ha a tettei nem azt támasztják alá,hogy odavan érted,akkor felejtős a dolog.Márpedig a leírtak pont egy laza kapcsolatra utalnak,amit te is érzel.

jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!