Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legyek türelmes vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek türelmes vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

3 napja megismertem egy lányt a Facebook társkeresőben. Beszélgettünk, aztán átmentünk Messengerre. Le is törölte utána magát a társkeresőről. Kicsit visszahúzódó, nem sok ismerőse van. Tegnap találkoztunk, beszélgettünk, állítása szerint jól érezte magát, és mondjuk úgy, hogy én is, szimpatikus volt. Ma nem sokat beszéltünk, kérdezgettem de ő nem nagyon viszonozta, pedig tegnap látszott, hogy valamennyire érdeklem. Szerintem még párja se volt, de ezt még nem kérdeztem. Adjak időt neki vagy inkább hagyjam? Ő más mint a többi, szerintem csak nehezen oldódik fel. Nekem pont az efféle lányok jönnek be, de így tanácstalan vagyok...

Ő 18,én 24.


jan. 14. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű, de én is így jártam párszor és minden esetben az volt, hogy vagy közölte, hogy nincs meg a szikra (napokkal később, mert élőben nem merte), vagy csak szó nélkül tiltott.
jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Három nap után már feladnád? Ha tényleg érdekel, adj még neki időt!
jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem hagyjad. Az még oké, hogy tapasztalatlan, de hogy még válaszolni se válaszol nem igazán jó jel.
jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mer megmondani, hogy nem veled képzeli el a jövőt.
jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy nem ért rá. Vagy épp nem volt kedve beszélgetni. Vagy gyors neki a tempó. Tegnap találkoztatok, gondolom írtál neki utána is. Ma meg reggel is egyből? Nem lehet hogy kicsit sok vagy?
jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet sok....Ne legyetek már buták. Nem tetszik neki a kérdező. Ha alig ír vissza, nem érdeklődik akkor nem kell. 3 nap után és főleg randi után beszélgetni kéne legalább pár mondatot kölcsönös érdeklődés mentén.
jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Dehogynem lehet sok. Tök izgatott, hogy talált egy becsicskítható, elképzelten szűz kiscsajt. Alig bír magával.


Ilyen nőt akar magának, de


"állítása szerint jól érezte magát, és mondjuk úgy, hogy én is, szimpatikus volt"


Mit szólnál, ha a randipartnerednek azt mondanád, jól érezted magad, ő meg azt, "mondjuk úgy, hogy én is".

jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen mindegy milyen a csaj, ha nem érdeklődik, alig válaszol akkor kioffolt. Ez mindig így megy.
jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha pont az ilyen lányok jönnek be, akkor dolgozz rajta.

Mondd neki, hogy találkozzatok megint.

Udvarolj, mondd el neki, hogy tetszik neked, stb, amíg megtörik a jég.

jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!