Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs közöm a múltjához, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs közöm a múltjához, de azért van amihez mégis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mindenhol kb. mindig azt olvasom (kb. esetek 90%-ban), hogy oké nem kell a másik félnek beszámolni az előző párkapcsolatáról vagy a múltjáról részleteiben stb... mert, hogy nincs hozzá sok közöm, ezt értem is. De ha mondjuk az exével OnlyFans-eztek, arról illene szólnia, ugye? Mert őszintén, akkor nem szívesen ismerkednék az illetővel tovább.


jan. 14. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Azt mondtam volna régebben, hogy igazad van. De mivel a férfiak hazudnak arról, kurváztak-e, így nem érdemlik meg ők sem az igazat.
jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
#1 Igazad van, vannak szar emberek így hát legyél te is az. Logikus..
jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkinek van olyan titka amit nem szeretne megosztani a párjával és szégyelné is. Nekem is van olyan amit exemmel csináltam és ha kiderül elismerem ha nem akkor nem fogom elmondani mert szégyen és gáz. Ez van. Nincs olyan hogy kötelező elmondani ezeket a dolgokat.
jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem illene elmondani, de nyilván pont azért nem fogja, mert utána nem kellene neked.
jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
2, ha senki nem vallja be, úgy veszem, hogy mindenki hazudik. Engem nem zavarna az igazmondás, mert nem csináltam soha semmi gázos dolgot, vagy olyat, amit szégyelnem kéne, de nem leszek lúzer, aki igazat mond, amíg neki hazudnak.
jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

"Mindenkinek van olyan titka amit nem szeretne megosztani a párjával és szégyelné is"


Nincs.

jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát persze nyilván lehetnek ilyen titkok, de azért kicsit más szemszögbe kerül számomra, ha ilyesmi felvételeket szánt szándékkal a nyilvánosságnak szánja valaki. Pláne, ha az illetőnek semmi oka nem volt arra, hogy ezt tegye, pl. nincs a pénzre rászorulva...
jan. 14. 15:22
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Ja, tehát neked csak a látszat fontos. Titokban lehet undi, csak mások ne tudják, hogy undival vagy.
jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 Nem értelek. Miről beszélsz?
jan. 14. 15:28
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Arról, amit írsz.
jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!