Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általában az első pár randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában az első pár randin nektek mi szokott lenni a program? Elszoktatok menni pl kajálni, cukrászdába? Vagy csak sétáltok? Az "fura" ha nem visz el "sehova" a pasi? Kevés kapcsolata volt.

Figyelt kérdés
jan. 15. 11:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Első randin általában sétáltam avagy kávézó.


Hogyha valaki soha nem akar nyilvánosság előtt mutatkozni veled, nagy valószínűséggel titkol valaki elől. Nem függ attól, hogy hány kapcsolata volt.

jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Első randit nem kell nagyon túlgondolni. Az még tkp egy 0. találkozó (ha vakrandi), ahol eldöntitek, hogy el akarjátok-e kezdeni az ismerkedést.

Mit jelent az, hogy nem visz el sehova? Mit csináltok a randin?

jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Első randi séta, beszélgetés, második randi szex
jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ilyen kérdéseknél (meg válaszoknál) bennem mindig felmerül, hogy nem lehet tudni mennyi ideje ismeri egymást a két fél. Lehet már hónapok vagy akár évek és lehet, hogy már azért van egy alap ismeretség:D de ez csak egy megjegyzés.


Másfelől szerintem is az első 1-2 (3, attól függ mennyire vagytoo nyitottak stb.) találkozó inkább legyen valami egyszerű, ahol sokat tudtok beszélgetni. Vagy legyen valami konkrétabb program közbeszúrva, de utána mindenképpen legyen egy kávé/süti/séta ahol tudtok beszélgetni, hogy megismerjétek egymást.

jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem fura, bár a séta és a szabadtéri program nem a legjobb időtöltés ilyen időben, mert szerintem ahhoz azért hideg van, hogy parkban sétálgassunk.


Első randin étterembe sok nő azért nem szeret menni, mert kellemetlen sokak számára, ha evés közben látják. De egy beülős hely ahol van kávé, forrócsoki az például teljesen jó ötlet lehet.


F

jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Eddig 3x találkoztunk. Előtte nem ismertük egymást, neten beszélgettünk. Első randin először sétáltunk. Eddig csak séta volt és nálam voltunk. Nő vagyok.
jan. 15. 12:19
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Legjobb a strand. Ott nincs mellébeszélés. Persze ez ritkán jó ötlet.

Többieket meg nem ismételném.

jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Illene valami programot is szervezni, beülni valahova, mert egyrészt most tök hideg van a sétálatáshoz, másrészt meg nálam pl harmadik randi még nem tartana ott, hogy felhívjam magamhoz.
jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem rossz a séta, ha vmi szép helyen történik, szóval, nem egy lakótelepen kimegyünk a játszótérre:-) Viszont, megmondom neked, én télen biztos nem andalognék senkivel, nekem ez olyan idő, hogy A-ból B-be jussak el, de céltalanul 5 percet nem akarok kint tölteni. És amúgy, ha mindig csak séta van, fantáziátlan. Nem beszéltetek arról, kit mi érdekel, hobbik, kedvelt szabadidős programok? Nincs olyan program, ami mindenkinek tetszene, de meg kéne találni, mi a közös metszet.
jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Seta es vendeglatoipari letesitmeny. Nem etterem.
jan. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!