Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin anyagiakról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin anyagiakról beszélni. Csak nekem fura ez?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az első randink, és bár eleinte jól éreztem magam vele, a végére kicsit fura lett. Hiába próbáltam más fele terelni a témát mindig visszakanyarodtunk valahogy a pénzhez. Sokszor úgy tűnt, mintha fel akarná mérni, hogy mennyire vagyok megfelelő számára anyagilag. Pl.megkérdezte mennyit keresek, sőt még azt is, hogy a szüleim mennyit, mennyi megtakarításom van, mire szoktam költeni stb. Egy idő után olyan volt, mintha egy nav-os kérdezne ki. Szerencsére egyébként észrevette magát, és elnézést is kért, de hozzátette, hogy a mai világban nagyon fontos a pénz, és már mindenki erről beszél. Ez én életemben viszont ez nem központi téma, nem stresszelek rajta szinte soha, de róla úgy jött le, hogy nagyon ekörül forog a világ. Megértem persze, sok az aranyásó manapság, de nekem rossz jel, hogy egy 3 órás találkozón se engedi el ezt a témát, sőt első randin én magamtól szóba se hoztam volna. Plusz a kérdéseit is indiszkrétnek éreztem.

Ti hogy vagytok ezzel?


jan. 15. 12:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy. Engedd el.
jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudja gondolom mi a szakmád, végzettséged, nem tudom miért fontos akkor kérdezősködni olyan módon azon kívül, hogy tényleg a pénzre megy.
jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%
Okosabb lett volna, ha csak suttyomban kérdez olyanokat, hogy mi a munkád, milyen cégnél vagy, aztán este kikeresi, hogy mennyire szar a fizetésed.
jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

Nyugi, majd jönnek a gyk-s mucikák, és elmagyarázzák, hogy

1. a nők nem anyagiasak, ha téged zavar, hogy az első randidon kifaggatnak az anyagi helyzetedből, az csak a te hibád, ne instacicákra csorgasd a nyálad

2. teljesen természetes, hogy a nők anyagiasak, mert a férfi keressen többet, tartson előre az életben, meg mi van, ha A NŐ ELMEGY SZÜLNI (mert ugye ez elsőrandis téma...)

jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nyilvàn nav revizor, szerintem pattintsd le!
jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

Akkora kamu, Jézusom... Senki nem kérdez olyat az első randin, hogymennyit keresel vagy a szüleid mennyit keresnek, mennyi megtakarításod van stb. Vagy aki ezt megkérdezi, arról eleve tudni lehet, hogy kicsoda és micsoda.


Legközelebb kicsit vegyél vissza a trollkodásból és hihetőbb lesz.

jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok jót vetít előre, ha valaki elkezd ezekről faggatózni.


El tudom képzelni, hogy az első konfliktusnál vagy szakítás alkalmával még az elhasznált csapvízről is kapnál tőle egy számlát, hogy mivel tartozol.

jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Ez tuti megtörtént? Nem csak olyan forma vagy, aki már a foglalkozásra irányuló kérdésnél is aranyásást vizionál? Kicsit túltoltnak tűnik a sztori, hogy még a szüleid fizetését is megkérdezte.
jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan illetlenség ilyen kérdéseket feltenni egy első találkozón.


Az oké, ha elmondja magától, hogy mivel foglalkozik, hogy áll az anyagiakhoz/tud-e spórolni, van-e ingatlana meg ilyenek, de így rákérdezni, hogy “mennyit keresel?”, iszonyat pofátlanság🤣

jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%

"Senki nem kérdez olyat az első randin, hogymennyit keresel "

Te vagy nem randiztál az elmúlt tíz évben vagy csaj vagy :D

jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!