Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Szóval 1 hónapja összejárogatunk egy pasival, utóbbi pár alkalommal együtt is aludtunk, viszont inkább szeretkezés volt, nem kemény …., mint előtte. És most úgy érzem nyomott egy vészféket. Az utóbbi együtt alvás óta alig keres, munkára hivatkozva. Viszont ha meg beszélünk nagyon hullámzóan viselkedik. Nem tudom mit gondoljak… fél, hogy többet kezdett érezni vagy megunt?!

jan. 15. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehet, de az is, hogy attól tart, hogy te érzel többet és inkább visszavonult.
jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem inkább már nem annyira élvezi a szexet veled
jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
várj 18-35 közötti nő vagy 50+ pasival mi?
jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal a srác is, hiszen úgy néz ki válogat ha nem jó már neki
jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos nincsen senkije??
jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
42 éves
jan. 16. 06:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te érzel többet, és ezt ő is érzi. Ezért vett visszább.
jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Foglalt a pasi? #szereto miatt kerdem
jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülsz, hogy vagy neki, de most más dolgokkal kell foglalkoznia, utána rohan hozzád.
márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!