Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ha az első randin a 25 éves srác bevallaná hogy még nem volt barátnője. Zavarna titeket?

Figyelt kérdés

jan. 16. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Igen, nekem ebben a korban ez hatalmas red flag.
jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Miért kell már az első randin őszinteségi rohamot kapni? A legtöbb ember nem arról szeretne beszélni a legelső randin, hogy a múltban kivel mit csinált vagy mit nem csinált.


Ugyanígy, ha kérdezi a csaj, akkor kérdőre lehet vonni, hogy amúgy neki miért olyan fontos ez az első randin?

jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Igen. A 22 évestől is zavart, akivel randiztam.
jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy zavarna, hát ez van valahol el kell kezdeni , ha amúgy normális figyel rám miért zavarna?
jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Maga a szüzesség nem zavar. Az zavarna, hogy mivel elég uncsi vagyok, ráadásul alacsony libidóval, tuti elhagyna, hogy kipróbáljon mást is.
jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

2 es nek van a legjobb tanácsa.. inkább laza témák kellenének.. hol utaztál már.. mi volt a sulid.. vicces gyerek sztorik ilyesmi

csak a valóságban a lányok azok akik már első 1-2 randin a munkáról.. a keresetedről.. meg mindenről is ki akarnak vallatni.. nehogy véletlen időpazarlás legyen 2 db egész randi 1 nem hozzájuk való emberrel :D

a valóság az ez.

jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

Csak tudnám miért ilyen nagy probléma egyes férfiaknak, hogy egy nő megkérdezi a beszélgetés során vagy az első randin, hogy mit dolgozik :D A keresetre rákérdezni tényleg nem kéne, de hogy mivel töltöd a napod egyharmadát azért fontos infó, nem? Miért olyan nehéz beszélni róla? Bár én nő vagyok, de én sem keresek túl jól meg nem izgalmas a munkám, mégsem zavart soha, ha valaki rákérdez, hogy mivel foglalkozom :D A hol jártál eddig a világban is egy jó beszédtéma, mondom ezt úgy, hogy csak 10 országban voltam eddigi életem során és abból egy volt egzotikus :D Hova jártál suliba, ez is jó beszédtéma lehet, én nem jártam egyetemre, de ha valaki igen, szívesen meghallgatom a sztorikat róla.


És igen, jó lenne, ha az első randin már szóba kerülne, hogy még sosem volt senkid. Mert ez fontos infó és befolyásolja a kapcsolat alakulását. Arról nem kell beszélni az elején, hogy hány párod volt, milyenek az exeid, miért lett vége, mióta vagy egyedül, stb, de 25 éves szűz nem sok van, kirívó eset, és feltételezem a 25 ó év körüli lányok 99%-ának kizáró ok, nem véletlenül.


A szüzesség amúgy elmondom miért gond ennyi idősen. Az ember elkezd érdeklődni a párkapcsolatok, szex iránt olyan 12-14 éves kor körül. Rendszerint gimiben össze is jönnek az első szerelmükkel, elveszítik a szüzességüket. Van, aki nem, mondjuk olyan lányok, akiknek magasak az elvárásaik és mindenképp szerelemből akarnak először szexelni, ők húzzák, amíg tudják, de max 20 éves korukra rájuk jön az, hogy na azért mégis csak lejjebb kéne adni, nem nagyon, csak egy kicsit, többeknek is esélyt adni, hogy eljöjjön a szerelem. Legkésőbb tehát 20 évesen mindenki elveszíti, aki nem antiszoc, nem ronda, nem vallásos és nem zárkózik be teljesen valamilyen trauma miatt. Aki 25 éves elmúlt, na azzal biztos valami gond van, hogy még mindig nem volt barátnője és még egy buliban sem csípett fel valakit egy éjszakára sem, hogy legalább ennyi tapasztalata legyen. De persze valamikor el kell kezdeni, tegyük fel, hogy a 25 éves szűz fiú talál egy lányt, aki bár már nem szűz régóta és több tapasztalata van, elfogadja, hogy neki kell mindenre megtanítania, és itt nem arra gondolok, hogy hogy kell a péniszt a vaginába helyezni, hanem hogy hogy kell egy párkapcsolatban viselkedni. 25 éves korára az ember elcseszett már több párkapcsolatot, vagy csak egy hosszú évekig tartott, tanult belőle és a következő(k)ben jobban odafigyel. Ha nem volt még senkije, akkor most kezdi megtanulni, miközben a lány már meg szeretne állapodni, nem feltétlenül tanítgatással és önbizalom felturbózásával szeretné tölteni az idejét (mert aki 25 évesen szűz, és nem vallási okokból, annak fixen nincs önbizalma). Na aztán tegyük fel, hogy a lány vele marad, együtt vannak 2-3 évig. Ekkor jön rá a dili a srácra, hogy eddig csak egy nővel volt, most már megtanult mindent, van tapasztalata, van önbizalma, csak ki kéne próbálni még egy két puncit, mielőtt megházasodik. Úgyhogy szakít is a lánnyal az új impulzusok miatt, aki egyedül marad kb 28 évesen és kezdhet mindent elölről, pedig lassan már gyereket szeretett volna.


Sajnálom de neked lefőtt a kávé.

jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

"Legkésőbb tehát 20 évesen mindenki elveszíti, aki nem antiszoc, nem ronda, nem vallásos és nem zárkózik be teljesen valamilyen trauma miatt."


Ez akkora baromság.

jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Az egész válaszod baromság, de az különösen.
jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Hát jó gondolom te se fiatalon veszítetted el :D Ha az egész válaszom baromság, akkor te ezek szerint egyszerű melós vagy, aki sérelmezi, ha megkérdezik, hogy mivel foglalkozik, mivel ezt is leírtam a válaszomban.
jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!