Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esély?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal, össze jöttünk. Hát a szex nem volt valami nagy durranás, kb. 15 mp alatt elmentem, de előtte se előjáték se semmi. A lány konkrétan kiröhögött és lelépett. Szerintetek van értelme bizonygatni, hogy jobb vagyok ennél?
jan. 24. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs.
jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"konkrétan kiröhögött és lelépett"


Innentől kezdve én nem erőltetném a dolgot.

jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem ciki ez így?
jan. 24. 10:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De ciki. Lépj túl rajta. Ott rontottad el, hogy nem volt előjáték. Meg ott is, hogy nem elégítetted ki miután elmentél. Én nem adnék új esélyt, felesleges próbálkozni, főleg, ha kinevetett. Kell neked ez a megalázó helyzet? Majd a következő lánynak bizonyítasz.
jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De eddig is épp elég ciki. Nem kell ennél jobban lejáratnod magad.
jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy ez elterjedjen rólam. Ha legközelebb bizonyítanék neki, akkor lehet, hogy a jó élmény maradna meg benne...
jan. 24. 11:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez veszett dolog lenne. Ha valaki elsőre gyorsan elmegy, az nem a világ vége, több oka is lehet. De ha nulla előjáték után fél perc sincs a szex, és utána másképp sem próbál kielégíteni, az úgy kuka. Akit elsőre nem érdekel az én kielégülésem, azt később sem fogja. Nagyon nem tartom okésnak valakit szex miatt kiröhögni, de itt meg tudom érteni.
jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem élvezte a szexet, 15mp-ig szted mit érezhetett?
jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, ha adna is még esélyt csak rágörcsöpnél, és a nagy bizonyítási vágyban megintcsak balul sülne el a dolog jó eséllyel.
jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!